344927-2025 - Wettbewerb
Polen – Maschinen, Material und Zubehör für Büro und Computer, außer Möbeln und Softwarepaketen – Zakup i dostawa materiałów biurowych i kalendarzy biurowych dla instytucji będących na zaopatrzeniu logistycznym Jednostki Wojskowej Nr 2063
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa materiałów biurowych i kalendarzy biurowych dla instytucji będących na zaopatrzeniu logistycznym Jednostki Wojskowej Nr 2063
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest zakup i dostawa materiałów biurowych i kalendarzy biurowych dla instytucji będących na zaopatrzeniu logistycznym Jednostki Wojskowej Nr 2063. Kody wg Wspólnego Słownika Zamówień CPV: 30000000-9, 30199792-8. Przedmiot zamówienia wyszczególniono w „Formularzu Cenowym/ Ofercie Wykonawcy” stanowiącym załącznik nr 2.1 oraz załącznik nr 2.2 do SWZ. Zamówienie zostało podzielone na dwie części: Część I – Materiały biurowe; Część II – Kalendarze biurowe. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Zamawiający zawarł w załącznikach nr 5.1 i 5.2 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30000000 Maschinen, Material und Zubehör für Büro und Computer, außer Möbeln und Softwarepaketen
5. Los
LosLOT-0001
TitelMateriały biurowe
BeschreibungMateriały biurowe
LosLOT-0002
TitelKalendarze biurowe
BeschreibungKalendarze biurowe
Haupteinstufung (cpv): 30199792 Kalender