34500-2026 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel – Dostawa leku Kaftrio rozliczanego w ramach programu lekowego - ZP-271-22/PN3/25
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa leku Kaftrio rozliczanego w ramach programu lekowego - ZP-271-22/PN3/25
BeschreibungDostawa leku Kaftrio w ilości 3650 opakowań, rozliczanego w ramach programu lekowego. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania ustawy z dnia 6 września 2001 r. - Prawo farmaceutyczne. Zakup jest realizowany w ramach Programu lekowego B.112 refundowanego przez NFZ pn. „Leczenie Mukowiscydozy”.
Vorherige Bekanntmachung752222-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensNa podstawie art. 138 ust. 4 Ustawy Pzp - termin składania ofert o 5 dni krótszy, ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungIvacaftorum 75mg + Tezacaftorum 50mg + Elexacaftorum 100mg x 56 tabletek (Kaftrio) lub w zależności od bieżących potrzeb Zamawiającego: a) Ivacaftorum 37,5mg + Tezacaftorum 25mg + Elexacaftorum 50mg x 56 tabletek (Kaftrio), b) Ivacaftorum 75mg + Tezacaftorum 50mg + Elexacaftorum 100mg x 28 saszetek (Kaftrio), c) Ivacaftorum 60mg + Tezacaftorum 40mg + Elexacaftorum 80mg x 28 saszetek (Kaftrio). w ilości 3650 opakowań.