2. Verfahren
Verfahren
Titel: VÝSADBA A OCHRANA NEDOSTATEČNĚ ZASTOUPENÝCH DŘEVIN NA ÚZEMÍ NP ČESKÉ ŠVÝCARSKO
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je provedení následujících lesnických činností: • Mechanická ochrana výsadby oplocením • Mechanická ochrana výsadby oplůtky • Výsadba sazenic stanovištně původních druhů • Ochrana provedených výsadeb proti zvěři nástřikem repelenty • Ožínání sazenic celoplošné • Úklid klestu
Interne Kennung: SNPCS 1472/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené nadlimitní řízení
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0003