2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese Aanbesteding Horeca tijdelijke locatie CBR
Beschreibung: Het betreft de exploitatie van de horeca op de tweede verdieping, de exploitatie van de koffiebar, de verzorging van vergader- en lunchservices en de verzorging van (kook) workshops, banqueting en evenementen. Het betreft hier de horeca voor Bibliotheek Rotterdam. De verwachte omzet voor de horeca is €620.000,- excl. btw per jaar. De verkopen op rekening worden verwacht op €120.000 excl. btw.
Interne Kennung: 2023.1429
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbare procedure.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Horeca tijdelijke locatie Centrale Bibliotheek Rotterdam
Beschreibung: De exploitatie van de horeca op de tweede verdieping van de Librijesteeg. Exploitatie van de koffiebar op de begane grond. De verzorging van vergader- en lunchservices. De verzorging van (kook)workshops, banqueting en evenementen. • de exploitatie van de horeca op de tweede verdieping; • de exploitatie van de koffiebar; • de verzorging van vergader- en lunchservices; • de verzorging van (kook) workshops, banqueting en evenementen.
Interne Kennung: 1