34509-2025 - Ergebnis
Polen – Schneeräumung – „Zimowe utrzymanie dróg gminnych i powiatowych na terenie Gminy Czechowice - Dziedzice” – sezony: 2024/2025; 2025/2026; 2026/2027 – z podziałem na części
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Zimowe utrzymanie dróg gminnych i powiatowych na terenie Gminy Czechowice - Dziedzice” – sezony: 2024/2025; 2025/2026; 2026/2027 – z podziałem na części
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia pn.: „Zimowe utrzymanie dróg gminnych i powiatowych na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice” jest usługa związana z zimowym utrzymaniem dróg, ulic, chodników, parkingów, zatok przystankowych, zatok postojowych, kładek na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice. Zakres prac obejmuje: odśnieżanie dróg, ulic, chodników, parkingów, kładek oraz odśnieżanie obiektów towarzyszących drodze, tj.: zatoki przystanków komunikacji zbiorowej, zatoki postojowe jak również usuwanie śliskości zimowej poprzez posypywanie nawierzchni materiałami uszorstniającymi, chemicznymi lub mieszaniną materiałów uszorstniających i materiałów chemicznych. Przedmiot zamówienia został podzielony na pięć stref zimowego utrzymania – pięć części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ, tj.: - specyfikacja usługi – załącznik nr 10 do SWZ; - projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 11 do SWZ – (dostosowane do każdej części zamówienia oddzielnie) które stanowią integralną część specyfikacji warunków zamówienia. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA Termin rozpoczęcia: od dnia zawarcia umowy Termin zakończenia: do dnia 30 kwietnia 2027 r. Mając na uwadze art. 436 pkt 1 ustawy Pzp Zamawiający informuje, iż wskazanie końcowej daty wykonania umowy wynika z faktu, iż przedmiotowe zadanie dotyczy zakończenia akcji zimowej. WYMAGANIA DOTYCZĄCE WADIUM 1. Wykonawca winien wnieść wadium przed upływem terminu składania ofert w wysokości: • CZĘŚĆ I (strefa I) – 20 000,00 zł • CZĘŚĆ II (strefa II) – 17 000,00 zł • CZĘŚĆ III (strefa III) – 6 000,00 zł • CZĘŚĆ IV (strefa IV) – 9 000,00 zł • CZĘŚĆ V (strefa V) – 6 000,00 zł Wykonawca przed zawarciem umowy zobowiązany jest do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości stanowiącej 5% ceny całkowitej podanej w ofercie. Termin związania ofertą wynosi: 60 dni. Bieg terminu związania ofertą rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania ofert, określonym w rozdziale XXIII SWZ. Dzień ten jest pierwszym dniem terminu związania ofertą. Powyższe oznacza, iż termin związania ofertą upływa w dniu 22.12.2024 r.
Vorherige Bekanntmachung564232-2024
Interne KennungZP.271.30.2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
LosLOT-0001
TitelCZĘŚĆ I:
BeschreibungSTREFA I „CZECHOWICE-DZIEDZICE CENTRUM/PÓŁNOC” - łącznie 73,957 km w tym: drogi gminne: 58,695 km drogi powiatowe: 15,262 km
Interne Kennung1
Menge73,96 Kilometer
LosLOT-0002
TitelCZĘŚĆ II:
BeschreibungCZĘŚĆ II: STREFA II „CZECHOWICE-DZIEDZICE POŁUDNIOWE” - łącznie 62,883 km w tym: drogi gminne: 47,856 km drogi powiatowe: 15,027 km
Interne Kennung2
Menge62,88 Kilometer
LosLOT-0003
TitelCZĘŚĆ III:
BeschreibungCZĘŚĆ III: STREFA III „CZECHOWICE-DZIEDZICE GÓRNE/DOLNE” - łącznie 36,582 km w tym: drogi gminne: 29,347 km drogi powiatowe: 7,235 km
Interne Kennung3
Menge36,58 Kilometer
LosLOT-0004
TitelCZĘŚĆ IV:
BeschreibungCZĘŚĆ IV: STREFA IV „ZABRZEG/LIGOTA MILIARDOWICE oraz Ligota do ul. Czechowickiej” - łącznie 63,415 km w tym: drogi gminne:48,901 km drogi powiatowe: 14,514 km
Interne Kennung4
Menge63,42 Kilometer
LosLOT-0005
TitelCZĘŚĆ V
BeschreibungCZĘŚĆ V: STREFA V „BRONÓW/LIGOTA” - łącznie 45,657 km w tym: drogi gminne: 29,838 km drogi powiatowe: 15,819 km
Interne Kennung5
Menge45,66 Kilometer