2. Verfahren
Verfahren
Titel: DNS – Dodávka pohonných hmot do bencalorů 2026
Beschreibung: Předmětem tohoto zadávacího řízení je zavedení dynamického nákupního systému (dále jen „DNS“) s názvem „DNS – Dodávka pohonných hmot do bencalorů 2026“. Cílem zadavatele je disponovat okruhem dodavatelů, kteří budou schopni v reakci na jeho aktuální potřeby plnit předmět dílčích veřejných zakázek (dále jen „minitendry“), a to v průběhu doby trvání DNS. Prostřednictvím minitendrů v DNS má zadavatel v úmyslu zajistit dlouhodobou stabilní hladinu pohonných hmot v bencaloru ve středisku Liberec. Zadavatel předmět minitendrů, jež budou v DNS zadávány, vymezuje následovně: Předmětem plnění je dodávka pohonných hmot (motorové a arktické nafty) do nádrží umístěných v rámci areálu zadavatele v místě jeho sídla. Zadavatel pro úplnost uvádí, že v daném místě má zadavatel dvě nádrže s objemem každé nádrže 50 000 litrů, což bude vybraný dodavatel povinen zohlednit při formě závozu pohonných hmot do nádrží zadavatele. Zadavatel předpokládá v průběhu trvání DNS dodání přibližně 1 600 000 litrů motorové a arktické nafty. Od 1. 12. do 28. 2. předmětem dodávek minitendrů může být dle požadavků zadavatele motorová nafta arktická dle ČSN EN 590 s filtrovatelností nižší než -32°C - v klimatických podmínkách arktického nebo extrémně studeného klima. Viz ZD.
Interne Kennung: DNS – Dodávka pohonných hmot do bencalorů 2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134210 Dieselkraftstoff (0,2)
5. Los
Los: LOT-0001