See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa trenażerów i symulatorów szkoleniowych na potrzeby PUM w Szczecinie
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę ludzkich trenażerów i symulatorów szkoleniowych dla Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, z podziałem na 15 (piętnaście) części.
Vorherige Bekanntmachung: 135345-2026
Interne Kennung: DZP.271.7.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający, działając na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp, wyznacza termin składania ofert krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 tej ustawy, tj. nie krótszy niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. Skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione pilną potrzebą udzielenia zamówienia, wynikającą z konieczności realizacji zawartej umowy w ramach projektu finansowanego ze środków Krajowego Planu Odbudowy (KPO), w ściśle określonych ramach czasowych (zgodnie z harmonogramem). Niedotrzymanie harmonogramu może skutkować utratą przyznanego dofinansowania lub obowiązkiem zwrotu już przekazanych środków. Jednocześnie skrócenie terminu nie pozbawia wykonawców możliwości udziału w postępowaniu oraz zapewnia im odpowiedni czas na przygotowanie i złożenie oferty. Zamawiający skróceniem terminu nie naruszy zasad określonych w art. 16 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34152000 Übungssimulatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162000 Lehrmaterial, 39162110 Lehrbedarf
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Części 1: Dostawa trenażerów szkoleniowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa trenażerów i symulatorów szkoleniowych dla Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje dostawę wraz z transportem, rozładunkiem, wniesieniem, montażem i uruchomieniem oraz przeszkoleniem pracowników z obsługi przedmiotu zamówienia. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, w tym opis wymaganych parametrów, które musi spełniać oferowany przedmiot zamówienia, oraz warunki realizacji zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia oraz wzór umowy, stanowiące załączniki do SWZ.
Interne Kennung: DZP.271.7.2025-część 1
Los: LOT-0002
Titel: Części 2: Dostawa trenażerów i symulatorów do nauki procedur gastroenterologicznych
Interne Kennung: DZP.271.7.2025-część 2
Los: LOT-0003
Titel: Części 3: Dostawa trenażerów i symulatorów do nauki procedur pielęgniarstwa
Interne Kennung: DZP.271.7.2025-część 3
Los: LOT-0004
Titel: Części 4: Dostawa trenażerów i symulatorów do nauki procedur iniekcyjnych
Interne Kennung: DZP.271.7.2025-część 4
Los: LOT-0005
Titel: Części 5: Dostawa trenażerów i symulatorów do nauki procedur medycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa trenażerów i symulatorów szkoleniowych dla Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje dostawę wraz z transportem, rozładunkiem, wniesieniem, montażem i uruchomieniem oraz przeszkoleniem pracowników z obsługi przedmiotu zamówienia. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, w tym opis wymaganych parametrów, które musi spełniać oferowany przedmiot zamówienia, oraz warunki realizacji zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia oraz wzór umowy, stanowiące załączniki do SWZ.1.
Interne Kennung: DZP.271.7.2025-część 5
Los: LOT-0006
Titel: Części 6: Dostawa trenażerów do nauki procedur internistycznych
Interne Kennung: DZP.271.7.2025-część 6
Los: LOT-0007
Titel: Części 7: Dostawa symulatorów wysokiej wierności
Interne Kennung: DZP.271.7.2025-część 7
Los: LOT-0008
Titel: Części 8: Dostawa złożonego symulatora pielęgniarskiego
Interne Kennung: DZP.271.7.2025-część 8
Los: LOT-0009
Titel: Części 9: Dostawa trenażerów do procedur restytucyjnych
Interne Kennung: DZP.271.7.2025-część 9
Los: LOT-0010
Titel: Części 10: Dostawa modeli szkoleniowych
Interne Kennung: DZP.271.7.2025-część 10
Los: LOT-0011
Titel: Części 11: Dostawa trenażerów szkoleniowych
Interne Kennung: DZP.271.7.2025-część 11
Los: LOT-0012
Titel: Części 12: Dostawa złożonych symulatorów i fantomów do nauki
Interne Kennung: DZP.271.7.2025-część 12
Los: LOT-0013
Titel: Części 13: Dostawa symulatorów pediatrycznych
Interne Kennung: DZP.271.7.2025-część 13
Los: LOT-0014
Titel: Części 14: Dostawa symulatorów unitów stomatologicznych
Interne Kennung: DZP.271.7.2025-część 14
Los: LOT-0015
Titel: Części 15: Dostawa symulatorów chirurgii szczęki
Interne Kennung: DZP.271.7.2025-część 15