345183-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Auslieferung von Schulmahlzeiten – Zajištění stravování žáků a zaměstnanců ZŠ a MŠ Černošice a zaměstnanců města Černošice
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění stravování žáků a zaměstnanců ZŠ a MŠ Černošice a zaměstnanců města Černošice
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je poskytování služeb spočívajících v zajištění školního stravování pro žáky a zaměstnance školních zařízení v Černošicích a zaměstnanců města Černošice a zajištění provozu jídelen ve školních zařízeních. Stravování bude zajištěno formou: • přípravy obědů (uvaření, případně jiné zhotovení) a další stravy v prostorách jídelny ZŠ Černošice v budově Pod školou 447, Černošice a jejich následného výdeje strávníkům tamtéž; • dovozu a výdeje obědů do budovy ZŠ Černošice Komenského 77, Černošice; • dovozu stravy do MŠ Černošice; • dovozu obědů do budovy Městského úřadu Černošice.
Interne KennungP26V10000297
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55523100 Auslieferung von Schulmahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten, 55322000 Kochen von Mahlzeiten, 55320000 Servieren von Mahlzeiten, 55330000 Dienstleistungen von Cafeterias, 55524000 Verpflegungsdienste für Schulen
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55322000 Kochen von Mahlzeiten, 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten, 55320000 Servieren von Mahlzeiten, 55330000 Dienstleistungen von Cafeterias, 55524000 Verpflegungsdienste für Schulen
Optionen
Beschreibung der OptionenV souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ si zadavatel vyhrazuje změny závazku ze smlouvy týkající se ceny předmětu plnění. Podmínky pro tyto změny a jejich obsah jsou vymezeny v čl. VI. odst. 7 Návrhu smlouvy o zajištění stravování, která je přílohou č. 5 zadávací dokumentace.