2. Verfahren
Verfahren
Titel: Brandstoffen aan de pomp 2026-2030
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren van brandstoffen aan de pomp in Weststellingwerf. De brandstoffen die geleverd moeten worden zijn: • Diesel (verbruik op jaarbasis ca. 80.000 liter) • HVO100 (verbruik op jaarbasis ca. 10.000 liter) • Ad-Blue (verbruik op jaarbasis ca. 2.400 liter) • Benzine Euro loodvrij 98 (verbruik op jaarbasis ca. 1.000 liter) 380.000 liter over 4 jaar met een maximale afname van 600.000 liter (HVO100 + Diesel) over een periode van 4 jaar.
Interne Kennung: 98291900
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nvt