2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Schoonmaak & Glasbewassing
Beschreibung: Het verzorgen van alle benodigde schoonmaakactiviteiten voor 16 locaties die onderdeel uitmaken van deze aanbesteding. Onder de scope van de opdracht valt in ieder geval, maar niet uitsluitend, het volgende: • Reguliere dagelijkse schoonmaakwerkzaamheden op basis van handelingsgerichte schoonmaakwerkzaamheden; • Regulier periodiek onderhoud -> uniforme werkzaamheden die minder dan 1x per week dienen te worden uitgevoerd; • Regiewerkzaamheden -> werkzaamheden die geen vaste frequentie hebben, maar op afroep worden uitgevoerd; • Glasbewassing van gevel- en separatieglas en eventueel overige glasdelen. De opdracht betreft in totaal 16 locaties met in totaal +/- 33.890,00 m² vloeroppervlakte en +/- 17.573,00 m² oppervlakte glasbewassing.
Interne Kennung: KQBD/16032026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919000 Büro-, Schul- und Büroausstattungsreinigung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Deze overeenkomsten worden aangegaan voor een periode van drie (3) jaar. Innoord heeft eenzijdig de mogelijkheid de overeenkomsten vervolgens met twee (2) maal twee (2) jaar te verlengen.