See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: QOZB24-3268 Raamovereenkomst voor de immunisatie van kameelachtigen met eiwit of DNA inclusief aankoop, huisvesting en verzorging van de dieren
Beschreibung: QOZB24-3268 Raamovereenkomst voor de immunisatie van kameelachtigen met eiwit of DNA inclusief aankoop, huisvesting en verzorging van de dieren
Interne Kennung: QOZB24-3268
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: QOZB24-3268 - 1
Interne Kennung: 1