2. Verfahren
Verfahren
Titel: Groot onderhoud N337 Olst
Beschreibung: Het uit te voeren werk is gelegen op en langs de hoofdrijbaan van de N337 tussen km 9,70 en km 11,60 in de gemeente Olst-Wijhe. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: 1. het uitvoeren van opruimingswerkzaamheden; 2. het uitvoeren van grondwerken; 3. het aanbrengen van leidingwerk; 4. het aanbrengen van asfaltverhardingen; 5. het herstraten van elementenverhardingen; 6. het aanbrengen van bebording en markeringen; 7. het aanpassen van de openbare verlichting; 8. het voorbereiden, treffen, onderhouden en verwijderen van tijdelijke verkeersmaatregelen; 9. het uitvoeren van overige bijkomende werkzaamheden. 1
Interne Kennung: WK2023-06
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233139 Instandhaltung von Fernstraßen, 45233140 Straßenarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1