2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realizace národní výstavní expozice pro veletrh EXPO Real Mnichov 2026
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění prezentace státu prostřednictvím Státní investiční a rozvojové společnosti a hlavního města Praha ve společné expozici na veletrhu EXPO Real v Mnichově. Konkrétně se jedná o realizaci veletržního stánku dle přiloženého architektonického návrhu/konceptu expozice a souvisejících činností na mezinárodním veletrhu investičních příležitostí a realit EXPO REAL 2026, konajícího se ve dnech 5. – 7. října 2026 v Mnichově ve Spolkové republice Německo. Veletrh je organizován společností Messe München GmbH, se sídlem Messegelände, 81823 München, Německo. Technické podmínky jsou stanoveny projektem, který vypracoval Sun Drive s.r.o., Chudčice 28, 664 71 Velká Bítýška, IČO: 26273896 a Smlouvou. Jedná se o výrobu a výstavbu expozice, zajištění služeb před, v průběhu a po skončení veletrhu (výroba, doprava na místo akce, stavba/montáž, případné servisní práce v průběhu celé akce, demontáž, odvoz materiálu z akce). Stejně tak personální zajištění technika, který se bude starat o bezvadný chod programu, a zajistí bezproblémové konání seminářů (ozvučení, hudba, promítání atp.) po celou dobu konání veletrhu. Zajištění plochy ani náklady za její pronájem nejsou součástí této zakázky. K dispozici jsou prostory na ploše č. 430 o velikosti 228 m2 v hale A2, Messestadt, Messe München GmbH, Messegelande, 81823 Mnichov, Německo, kde se bude nacházet expozice včetně zázemí a prostor pro semináře včetně vybavení.
Interne Kennung: 20260022
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79950000 Veranstaltung von Ausstellungen, Messen und Kongressen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Objednatel si vyhrazuje právo ve smyslu § 100 odst. 1 ZZVZ na změnu závazku spočívající v jednostranném snížení rozsahu plnění, a to až do výše 28 % z celkové ceny Díla sjednané v čl. III. Smlouvy. Objednatel je oprávněn tuto výhradu uplatnit v případě, že Objednatel neobdrží od Ministerstva průmyslu a obchodu ČR příděl finančních prostředků v rozsahu ceny Díla specifikované v čl. III. Smlouvy pro účast Objednatele na veletrhu a Objednatel tak nebude vyžadovat Plnění v plném rozsahu sjednaném v čl. I. odst. 3 této Smlouvy. Objednatel oznámí Zhotoviteli konkrétní rozsah nepožadované části Díla odpovídající položkám č. 1 a/nebo 2 specifikovaným v Příloze č. 5 Smlouvy, a to jednostranným písemným oznámením odeslaným Poskytovateli nejpozději do 30 dní od účinnosti Smlouvy. V takovém případě se cena Díla snižuje o hodnotu nerealizované části Plnění dle jednotkových položkových cen uvedených v Detailním popisu předmětu plnění v Příloze č. 1 Smlouvy. V případě odstoupení Objednatele od této smlouvy si Objednatel vyhrazuje v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ právo změny dodavatele, tzn. uzavřít novou smlouvu o dílo s účastníkem zadávacího řízení na Veřejnou zakázku, který se umístil jako další v pořadí. V takovém případě bude nová Cena odpovídat nabídce nového poskytovatele.