2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup autobusu na potrzeby dowozu uczniów do szkół prowadzonych przez Gminę Błaszki”
Beschreibung: 4.1. Przedmiotem zamówienia dostawa i zakup nowego autobusu na potrzeby dowozu uczniów do szkół prowadzonych przez Gminę Błaszki. Zamawiający wymaga udzielenia min. 24 miesięcznej gwarancji mechanicznej na cały przedmiot zamówienia, w tym na powłokę lakierniczą oraz zespoły i podzespoły elektryczne, elektroniczne, mechanizmy łącznie z układem jezdnym bez limitu kilometrów. Przedmiot zamówienia został opisany w załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 172004-2026
Interne Kennung: RIZ.271.2.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Termin składania ofert jest skrócony na podstawie art. 138 ust. 4 Pzp (składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121000 Busse
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia dostawa i zakup nowego autobusu na potrzeby dowozu uczniów do szkół prowadzonych przez Gminę Błaszki. Zamawiający wymaga udzielenia min. 24 miesięcznej gwarancji mechanicznej na cały przedmiot zamówienia, w tym na powłokę lakierniczą oraz zespoły i podzespoły elektryczne, elektroniczne, mechanizmy łącznie z układem jezdnym bez limitu kilometrów. 2. Przedmiot zamówienia został opisany w załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia. 3. Pozostałe warunki zamówienia zostały określone w projekcie umowy (załącznik nr 2 do SWZ).