2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zavedení Dynamického nákupního systému pro služby související se stavebními pracemi III
Beschreibung: Cílem zadávacího řízení je zavedení a užívání dynamického nákupního systému pro zadávání veřejných zakázek jejichž předmětem je poskytování konzultační a expertní činnosti na stavební práce.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71530000 Beratung im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0015
Titel: IV.i Konzultační a expertní činnost v oblasti stavebnictví - PB
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v dynamickém nákupním systému bude konzultační a expertní činnost v oblasti stavebnictví.
Interne Kennung: IV.i
Los: LOT-0018
Titel: IV.k Konzultační a expertní činnost v oblasti stavebnictví - EA
Interne Kennung: IV.k