345346-2026 - Wettbewerb
Polen – Diverse Einrichtungsgegenstände – Zakup sprzętu, mebli oraz wyposażenia służącego odwracaniu piramidy świadczeń, polegającym na rozwoju świadczeń opieki jednego dnia oraz zwiększaniu roli AOS w Ostrzeszowskim Centrum Zdrowia Sp. z o.o.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup sprzętu, mebli oraz wyposażenia służącego odwracaniu piramidy świadczeń, polegającym na rozwoju świadczeń opieki jednego dnia oraz zwiększaniu roli AOS w Ostrzeszowskim Centrum Zdrowia Sp. z o.o.
Beschreibung4.1. Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu, mebli oraz wyposażenia służącego odwracaniu piramidy świadczeń, polegającym na rozwoju świadczeń opieki jednego dnia oraz zwiększaniu roli AOS w Ostrzeszowskim Centrum Zdrowia Sp. z o.o. 4.2. Przedmiot zamówienia jest realizowany w ramach: Fundusz: Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego Program: Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027 Priorytet: Fundusze europejskie wspierające społeczną infrastrukturę dla Wielkopolan (EFRR) Działanie: Infrastruktura ochrony zdrowia Projekt: FEWP.05.03-IZ.00-0033/24 Inwestycje służące odwracaniu piramidy świadczeń, polegające na rozwoju świadczeń opieki jednego dnia oraz zwiększaniu roli AOS w Ostrzeszowskim Centrum Zdrowia Sp. z o.o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, stanowiącym formularz asortymentowo–cenowy. Formularz asortymentowo–cenowy zawiera w szczególności wykaz asortymentu, wymagane parametry techniczne oraz ilości poszczególnych elementów zamówienia i stanowi integralną część opisu przedmiotu zamówienia. Wykonawca zobowiązany jest do zaoferowania przedmiotu zamówienia zgodnego ze wszystkimi wymaganiami określonymi w formularzu asortymentowo–cenowym.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände
5. Los
LosLOT-0001
TitelAparat do znieczuleń
BeschreibungAparat do znieczuleń (zestaw) składa się z elementów wymienionych w części 1. Wszystkie wymienione składowe wchodzące do zestawu aparatu do znieczuleń muszą być ze sobą kompatybilne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, stanowiącym formularz asortymentowo–cenowy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33172100 Ausrüstung für Anästhesie
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje prawa opcji
LosLOT-0002
TitelUSG z głowicami
BeschreibungAparat USG z głowicami liniową oraz convex z możliwością rozbudowy o głowice microconvex oraz liniową szerokopasmową. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, stanowiącym formularz asortymentowo–cenowy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124120 Ultraschallausrüstung für diagnostische Zwecke
LosLOT-0003
TitelDetektor tętna płodu
BeschreibungDetektor tętna płodu typu Doppler ultradźwiękowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, stanowiącym formularz asortymentowo–cenowy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38431000 Erkennungsgeräte
LosLOT-0004
TitelFotel ginekologiczny elektrycznie sterowany. Podnośnik pacjenta z przewijakiem dla osób niepełnosprawnych
BeschreibungFotel ginekologiczny elektrycznie sterowany oraz podnośnik pacjenta z przewijakiem dla osób niepełnosprawnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, stanowiącym formularz asortymentowo–cenowy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192210 Untersuchungstische, 33192600 Hebevorrichtungen für den Sektor der Gesundheitsfürsorge
LosLOT-0005
TitelPojemniki na odpady oraz wózek porządkowy
Beschreibung"Część 5 - Pojemniki na odpady oraz wózek porządkowy 1. Kosz na odpady 25l 2. Kosz na odpady 50l 3. Wózek porządkowy " Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, stanowiącym formularz asortymentowo–cenowy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe, 34911100 Handwagen
LosLOT-0006
TitelWyposażenie medyczne
Beschreibung"Część 6 - Wyposażenie medyczne 1. Stół zabiegowy elektrycznie sterowany 2. Kozetka lekarska 3. Myjnia dezynfektor 4. Parawan medyczny 5. Parawan medyczny sufitowy 6. Stół do endoskopii 7. Wózek zabiegowy" Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, stanowiącym formularz asortymentowo–cenowy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
LosLOT-0007
TitelMeble
Beschreibung"Część 7 - Meble 1. Krzesła dla pacjenta w gabinetach 2. Krzesła socjalne 3. Regał magazynowy 4. Sofa socjalna z obiciem z ekoskóry 5. Krzesło do biurka z regulowanymi podłokietnikami 6. Szafa kartotekowa metalowa zamykana na klucz 7. Szafka na ubrania Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, stanowiącym formularz asortymentowo–cenowy. 8. Ławki 2 osobowe 9. Ławki 3 osobowe 10. Taboret na kółkach bez oparcia lekarski"
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
LosLOT-0008
TitelLampy zabiegowe
Beschreibung"Część 8 - Lampy zabiegowe 1. Lampa zabiegowa 2. Lampa zabiegowa jezdna" Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, stanowiącym formularz asortymentowo–cenowy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33167000 OP-Beleuchtung
LosLOT-0009
TitelWyposażenie AGD
Beschreibung"Część 9 - Wyposażenie AGD 1. Zmywarka 2. Mikrofalówka 3. Lodówka wolnostojąca Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, stanowiącym formularz asortymentowo–cenowy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39710000 Elektrische Haushaltsgeräte
LosLOT-0010
TitelZabudowy meblowe medyczne metalowe
BeschreibungCzęść 10 - Zabudowy meblowe medyczne metalowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, stanowiącym formularz asortymentowo–cenowy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
LosLOT-0011
TitelZabudowy meblowe z płyty
BeschreibungCzęść 11 - Zabudowy meblowe z płyty. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, stanowiącym formularz asortymentowo–cenowy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39516000 Innenausstattungsartikel
LosLOT-0012
TitelSystem kolejkowy z oprogramowaniem
BeschreibungCzęść 12 -System kolejkowy z oprogramowaniem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, stanowiącym formularz asortymentowo–cenowy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34943000 Zugüberwachungssystem
LosLOT-0013
TitelUrządzenia wielofunkcyjne
BeschreibungMonochromatyczne laserowe urządzenie wielofunkcyjne (druk / skan / kopia / faks) - 12 szt. . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, stanowiącym formularz asortymentowo–cenowy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42962000 Druck- und Grafikausrüstung
LosLOT-0014
TitelZestawy komputerowe
BeschreibungKomputer stacjonarny All-in-One (AIO) - 12 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, stanowiącym formularz asortymentowo–cenowy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
LosLOT-0015
TitelOprogramowanie oraz licencje
BeschreibungOprogramowanie antywirusowe - 12 szt., Pakiet biurowy – 12 licencji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, stanowiącym formularz asortymentowo–cenowy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme