345412-2025 - Ergebnis
Polen – Tafeln – WYKONANIE I SUKCESYWNA DOSTAWA DLA STAROSTWA POWIATOWEGO W BYDGOSZCZY TABLIC REJESTRACYJNYCH ORAZ ODBIÓR I ZŁOMOWANIE STARYCH TABLIC REJESTRACYJNYCH
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: WYKONANIE I SUKCESYWNA DOSTAWA DLA STAROSTWA POWIATOWEGO W BYDGOSZCZY TABLIC REJESTRACYJNYCH ORAZ ODBIÓR I ZŁOMOWANIE STARYCH TABLIC REJESTRACYJNYCH
Beschreibung: 1) Zamówienie obejmuje produkcję i sukcesywną dostawę tablic rejestracyjnych dla Starostwa Powiatowego w Bydgoszczy, przeznaczonych dla pojazdów samochodowych, ciągników rolniczych, przyczep, motocykli i motorowerów. W zakres zamówienia wchodzą tablice zwyczajne, tymczasowe, indywidualne, profesjonalne oraz zabytkowe, a także odbiór i utylizacja starych tablic rejestracyjnych. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia. 3) Tablice rejestracyjne muszą być wykonywane przez cały okres obowiązywania umowy, zgodnie z aktualnie obowiązującymi wymogami, w szczególności określonymi w poniższych aktach prawnych: a) ustawa z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz.U. z 2024 r., poz. 1251), b) rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 8 listopada 2024 r. w sprawie rejestracji i oznaczania pojazdów, wymagań dla tablic rejestracyjnych oraz wzorów innych dokumentów związanych z rejestracją pojazdów (Dz. U. z 2024 r. poz. 1709), c) rozporządzenie Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 2 maja 2012 r. w sprawie warunków produkcji i sposobu dystrybucji tablic rejestracyjnych i znaków legalizacyjnych (t.j. Dz. U. z 2022 r., poz. 1885, z późn.zm.), d) rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 12 marca 2019r. w sprawie profesjonalnej rejestracji pojazdów, stosowanych oznaczeń oraz opłat związanych z profesjonalna rejestracja pojazdów (t.j. Dz.U z 2023r poz. 2616), e) rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 12 marca 2019 r. w sprawie warunków produkcji i sposobu dystrybucji profesjonalnych tablic rejestracyjnych i znaków legalizacyjnych oraz trybu legalizacji profesjonalnych tablic rejestracyjnych (Dz.U. poz. 547), 4) Tablice dostarczone przez Wykonawcę muszą pod względem jakości odpowiadać wymogom wyrobów dopuszczonych do obrotu i stosowania zgodnie z rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 8 listopada 2024 r. w sprawie rejestracji i oznaczania pojazdów, wymagań dla tablic rejestracyjnych oraz wzorów innych dokumentów związanych z rejestracją pojazdów ( Dz. U. 2024 r. poz.1709) wraz z potwierdzonym, aktualnym certyfikatem dotyczącym zgodności tablic rejestracyjnych lub materiałów służących do produkcji z warunkami technicznymi wg. PN: EN ISO/IEC 17067:2014 lub równoważne w zakresie zapewnienia przebiegu procesów produkcyjnych gwarantujących wykonanie tablic rejestracyjnych odpowiadającym wzorom i warunkom technicznym określonych w przepisach powyżej. 5) W zakresie przedmiotu zamówienia, Wykonawca jest obowiązany do zapewnienia dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami, ze szczególnym uwzględnieniem wymogów określonych na podstawie art. 6 ustawy z dnia 19 lipca 2019 r. o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami (Dz. U. z 2022 r. poz. 2240 ze zm.) w nawiązaniu do rozporządzenia Ministra Infrastruktury z 8 listopada 2024 r. w sprawie rejestracji i oznaczania pojazdów, wymagań dla tablic rejestracyjnych oraz wzorów innych dokumentów związanych z rejestracją pojazdów (Dz. U. 2024 r., poz. 1709).
Vorherige Bekanntmachung: 169456-2025
Interne Kennung: OR-VII.272.1.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30195000 Tafeln
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928472 Wegweiser
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: WYKONANIE I SUKCESYWNA DOSTAWA DLA STAROSTWA POWIATOWEGO W BYDGOSZCZY TABLIC REJESTRACYJNYCH ORAZ ODBIÓR I ZŁOMOWANIE STARYCH TABLIC REJESTRACYJNYCHv
Beschreibung: Zamówienie obejmuje produkcję i sukcesywną dostawę tablic rejestracyjnych dla Starostwa Powiatowego w Bydgoszczy, przeznaczonych dla pojazdów samochodowych, ciągników rolniczych, przyczep, motocykli i motorowerów. W zakres zamówienia wchodzą tablice zwyczajne, tymczasowe, indywidualne, profesjonalne oraz zabytkowe, a także odbiór i utylizacja starych tablic rejestracyjnych.