See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wyeliminowanie zagrożenia dla ludzi i środowiska przez usunięcie nielegalnych odpadów w miejscowości Milanów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usunięcie i zagospodarowanie odpadów nielegalnie składowanych na działce 88/10 w obrębie ewidencyjnym 0038 Milanów. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia – stanowiący załącznik nr 1 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 787336-2024
Interne Kennung: ZP.271.14.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usunięcie i zagospodarowanie odpadów nielegalnie składowanych na działce 88/10 w obrębie ewidencyjnym 0038 Milanów. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia – stanowiący załącznik nr 1 do SWZ.