345432-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Personenkraftwagen – „Rámcová dohoda na dodávky osobních silničních vozidel v komerčním provedení“ – část 5
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Rámcová dohoda na dodávky osobních silničních vozidel v komerčním provedení“ – část 5
BeschreibungPředmětem plnění veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody budou průběžné dodávky osobních silničních vozidel kategorie M1 v komerčním provedení dle technické specifikace uvedené v Příloze č. 3 RD. V části 5 jsou poptávaná vozidla bez skrytého výstražného světelného a zvukového zařízení. Vozidla budou určena pro zabezpečení běžného provozu úřadů, jsou tedy určená jako běžná referentská vozidla. Předpokládaný objem vozidel pro část 5 je cca 219 kusů.
Interne KennungMV- 71454-1/VZ-2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensSmyslem tohoto zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem. Zadávací řízení je rozdělené na 8 částí, neboť v každé části je požadovaný jeden typ vozidla. Každá část zadávacího řízení je soutěžená jako samostatné zadávací řízení se svým vlastním formulářem, systémovým číslem v NEN i se svoji zadávací dokumentací. Rámcová dohoda bude uzavřena na dobu 3 let ode dne nabytí její účinnosti nebo na dobu do vyčerpání jejího finančního limitu odpovídajícímu předpokládané hodnotě rámcové dohody stanovené v čl. 3 ZD, podle toho, která z těchto skutečností nastane dříve.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenPopisy vyhrazených změn závazků jsou uvedené v zadávací dokumentaci.