See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa części do wiertnic dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 295-13
Beschreibung: Dostawa części do wiertnic - szczegółowy opis zawarto w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 105501-2025
Interne Kennung: 702500169
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43611000 Teile für Schachtbohrmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa części do wiertnic dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 332-1 - 702501098
Beschreibung: Część (zadania) nr 3, 4, 5, 13, 16, 18, 20 (poz. 1, 5, 6, 13, 17, 18, 20, 24, 25, 43, 46, 48, 49, 53, 54, 56, 66, 71, 72, 74, 75, 77, 82, 86, 87, 94, 98, 101, 104, 105, 106, 113, 115, 116, 117, 123, 124, 129, 130, 132, 139, 140, 143, 144, 146, 147, 150, 154, 158, 173, 175, 176, 177, 179, 182, 185, 188, 189, 199, 209, 211, 217, 223, 225, 228, 233, 236, 239)
Interne Kennung: Umowa nr 702501098
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa części do wiertnic dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 332-1 - 702501099
Beschreibung: Część (zadania) nr 20 (poz. 4, 27, 41, 65, 187)
Interne Kennung: Umowa nr 702501099
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa części do wiertnic dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 332-1 - 702501100
Beschreibung: Część (zadania) nr 1, 2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 19, 20 (poz. 2, 3, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 19, 21, 22, 23, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 44, 45, 47, 50, 51, 52, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 67, 68, 69, 70, 73, 76, 78, 79, 80, 81, 83, 85, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 95, 96, 97, 99, 100, 102, 103, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 114, 118, 120, 121, 122, 125, 126, 127, 128, 131, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 141, 142, 145, 148, 149, 151, 152, 153, 155, 156, 157, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 174, 178, 180, 181, 183, 184, 186, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 200, 201, 202, 203, 205, 206, 207, 208, 210, 212, 213, 214, 215, 216, 218, 219, 220, 221, 222, 224, 226, 227, 229, 232, 234, 235, 237, 238, 240)
Interne Kennung: Umowa nr 702501100
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa części do wiertnic dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 332-1 - Część (zadania) nr 6, 20 (poz. nr 55, 84, 119, 198, 204, 230, 231)
Beschreibung: Część (zadania) nr 6, 20 (poz. nr 55, 84, 119, 198, 204, 230, 231)
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa części do wiertnic dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 332-1 - Część (zadania) nr 20 (poz. nr 42)
Beschreibung: Część (zadania) nr 20 (poz. nr 42)