See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Okresowe przeglądy serwisowe i naprawy sprzętu medycznego
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia są okresowe przeglądy serwisowe i naprawy sprzętu medycznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Przeglądy serwisowe odbywać się będą z częstotliwością zalecaną przez producenta sprzętu. Wykonawca jest zobowiązany do wykonania właściwego wpisu do Paszportu Technicznego dla danego urządzenia oraz potwierdzenia wykonania prac w karcie pracy i/lub wystawienie raportu serwisowego uwzględniającego wykryte usterki. Wykonawca zapewnia oryginalne części zamienne. Za zgodą Zamawiającego dopuszcza się użycie tzw. zamienników. Części zamienne użyte do naprawy będą nowe i pełnowartościowe oraz posiadające parametry techniczne nie gorsze niż części oryginalne. Dokładne informacje w zakresie m.in. numerów seryjnych urządzeń objętych postępowaniem zostaną przekazane Wykonawcom, z którymi będą zawarte poszczególne Umowy. Obowiązek serwisowania sprzętu medycznego zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1620). Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot zamówienia zgodnie ze wszystkimi wymaganiami Zamawiającego wskazanymi w SWZ. Wykonawca zobowiązany jest złożyć ofertę na całość danej/danych, wybranej/wybranych przez siebie części z uwzględnieniem wszystkich pozycji danej części. Wszystkie wymagania określone w dokumentach zamówienia stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. Jeżeli Zamawiający w opisie przedmiotu zamówienia wskazał znaki towarowe, patenty lub pochodzenia, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, dopuszcza się zaoferowanie rozwiązań równoważnych opisanym, pod warunkiem zachowania przez nie takich samych minimalnych parametrów technicznych, jakościowych oraz funkcjonalnych. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia znajdą się odniesienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wymagania określone przez Zamawiającego. W takim przypadku, Wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych wraz z jego opisem lub normami. Rozliczenia pomiędzy Zamawiającym, a Wykonawcą będą następowały po każdym prawidłowo zrealizowanym zleceniu, według cen jednostkowych przedstawionych w ofercie Wykonawcy, na podstawie faktycznie zrealizowanych usług.
Interne Kennung: 27/ZP/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: W zakresie nieuregulowanym ustawą Pzp lub SWZ do oświadczeń i dokumentów składanych przez Wykonawcę w postępowaniu zastosowanie mają w szczególności przepisy rozporządzenia Ministra Rozwoju Pracy i Technologii z dnia 23.12.2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać Zamawiający od Wykonawcy, rozporządzenia Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 3.08.2023 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać Zamawiający od Wykonawcy oraz rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30.12.2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy Pzp. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. Zamawiający nie stawia wymogu w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia. Zamawiający nie stawia wymogu w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp. Zamawiający nie przewiduje obowiązku odbycia przez Wykonawcę wizji lokalnej oraz sprawdzenia przez Wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającego. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zaliczek na poczet wykonania zamówienia. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. Zamawiający oczekuje, że Wykonawcy zapoznają się dokładnie z treścią SWZ. Wykonawca ponosi ryzyko niedostarczenia wszystkich wymaganych informacji i dokumentów oraz złożenia oferty nieodpowiadającej wymaganiom określonym przez Zamawiającego. Klauzula informacyjna RODO, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, ogólne rozporządzenie o ochronie danych (Dz.U. UE L 119 z 4.5.2016, str. 1) znajduje się w rozdziale XII SWZ. Niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy zakupowej Open Nexus. Komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcami, w tym składanie oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji odbywa się elektronicznie za pośrednictwem ww. platformy zakupowej.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Naprawy sprzętu do dezynfekcji i ozonowania Plazma Safe
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia są naprawy sprzętu do dezynfekcji i ozonowania Plazma Safe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 2 do SWZ. Wykonawca jest zobowiązany do wykonania właściwego wpisu do Paszportu Technicznego dla danego urządzenia oraz potwierdzenia wykonania prac w karcie pracy i/lub wystawienie raportu serwisowego uwzględniającego wykryte usterki. Wykonawca zapewnia oryginalne części zamienne. Za zgodą Zamawiającego dopuszcza się użycie tzw. zamienników. Części zamienne użyte do naprawy będą nowe i pełnowartościowe oraz posiadające parametry techniczne nie gorsze niż części oryginalne. Dokładne informacje w zakresie m.in. numerów seryjnych urządzeń objętych postępowaniem zostaną przekazane Wykonawcom, z którymi będą zawarte poszczególne Umowy. Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot zamówienia zgodnie ze wszystkimi wymaganiami Zamawiającego wskazanymi w SWZ. Wykonawca zobowiązany jest złożyć ofertę na całość danej/danych, wybranej/wybranych przez siebie części z uwzględnieniem wszystkich pozycji danej części. Wszystkie wymagania określone w dokumentach zamówienia stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Naprawy sprzętu medycznego firmy Stryker
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia są naprawy sprzętu medycznego firmy Stryker. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 2 do SWZ. Wykonawca jest zobowiązany do wykonania właściwego wpisu do Paszportu Technicznego dla danego urządzenia oraz potwierdzenia wykonania prac w karcie pracy i/lub wystawienie raportu serwisowego uwzględniającego wykryte usterki. Wykonawca zapewnia oryginalne części zamienne. Za zgodą Zamawiającego dopuszcza się użycie tzw. zamienników. Części zamienne użyte do naprawy będą nowe i pełnowartościowe oraz posiadające parametry techniczne nie gorsze niż części oryginalne. Dokładne informacje w zakresie m.in. numerów seryjnych urządzeń objętych postępowaniem zostaną przekazane Wykonawcom, z którymi będą zawarte poszczególne Umowy. Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot zamówienia zgodnie ze wszystkimi wymaganiami Zamawiającego wskazanymi w SWZ. Wykonawca zobowiązany jest złożyć ofertę na całość danej/danych, wybranej/wybranych przez siebie części z uwzględnieniem wszystkich pozycji danej części. Wszystkie wymagania określone w dokumentach zamówienia stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Przeglądy serwisowe i naprawa detektorów CO firmy Dräger
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia są przeglądy serwisowe i naprawa detektorów CO firmy Dräger. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 2 do SWZ. Wykonawca jest zobowiązany do wykonania właściwego wpisu do Paszportu. Technicznego dla danego urządzenia oraz potwierdzenia wykonania prac w karcie pracy i/lub wystawienie raportu serwisowego uwzględniającego wykryte usterki. Wykonawca zapewnia oryginalne części zamienne. Za zgodą Zamawiającego dopuszcza się użycie tzw. zamienników. Części zamienne użyte do naprawy będą nowe i pełnowartościowe oraz posiadające parametry techniczne nie gorsze niż części oryginalne. Dokładne informacje w zakresie m.in. numerów seryjnych urządzeń objętych postępowaniem zostaną przekazane Wykonawcom, z którymi będą zawarte poszczególne Umowy. Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot zamówienia zgodnie ze wszystkimi wymaganiami Zamawiającego wskazanymi w SWZ. Wykonawca zobowiązany jest złożyć ofertę na całość danej/danych, wybranej/wybranych przez siebie części z uwzględnieniem wszystkich pozycji danej części. Wszystkie wymagania określone w dokumentach zamówienia stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Przeglądy serwisowe i naprawa drobnego sprzętu medycznego
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia są przeglądy serwisowe i naprawa drobnego sprzętu medycznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 2 do SWZ. Wykonawca jest zobowiązany do wykonania właściwego wpisu do Paszportu Technicznego dla danego urządzenia oraz potwierdzenia wykonania prac w karcie pracy i/lub wystawienie raportu serwisowego uwzględniającego wykryte usterki. Wykonawca zapewnia oryginalne części zamienne. Za zgodą Zamawiającego dopuszcza się użycie tzw. zamienników. Części zamienne użyte do naprawy będą nowe i pełnowartościowe oraz posiadające parametry techniczne nie gorsze niż części oryginalne. Dokładne informacje w zakresie m.in. numerów seryjnych urządzeń objętych postępowaniem zostaną przekazane Wykonawcom, z którymi będą zawarte poszczególne Umowy. Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot zamówienia zgodnie ze wszystkimi wymaganiami Zamawiającego wskazanymi w SWZ. Wykonawca zobowiązany jest złożyć ofertę na całość danej/danych, wybranej/wybranych przez siebie części z uwzględnieniem wszystkich pozycji danej części. Wszystkie wymagania określone w dokumentach zamówienia stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Przeglądy serwisowe i naprawa reduktorów tlenowych oraz przepływomierzy
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia są przeglądy serwisowe i naprawa reduktorów tlenowych oraz przepływomierzy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 2 do SWZ. Wykonawca jest zobowiązany do wykonania właściwego wpisu do Paszportu Technicznego dla danego urządzenia oraz potwierdzenia wykonania prac w karcie pracy i/lub wystawienie raportu serwisowego uwzględniającego wykryte usterki. Wykonawca zapewnia oryginalne części zamienne. Za zgodą Zamawiającego dopuszcza się użycie tzw. zamienników. Części zamienne użyte do naprawy będą nowe i pełnowartościowe oraz posiadające parametry techniczne nie gorsze niż części oryginalne. Dokładne informacje w zakresie m.in. numerów seryjnych urządzeń objętych postępowaniem zostaną przekazane Wykonawcom, z którymi będą zawarte poszczególne Umowy. Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot zamówienia zgodnie ze wszystkimi wymaganiami Zamawiającego wskazanymi w SWZ. Wykonawca zobowiązany jest złożyć ofertę na całość danej/danych, wybranej/wybranych przez siebie części z uwzględnieniem wszystkich pozycji danej części. Wszystkie wymagania określone w dokumentach zamówienia stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Przeglądy serwisowe i naprawa respiratorów Weinmann
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia są przeglądy serwisowe i naprawa respiratorów Weinmann. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 2 do SWZ. Wykonawca jest zobowiązany do wykonania właściwego wpisu do Paszportu Technicznego dla danego urządzenia oraz potwierdzenia wykonania prac w karcie pracy i/lub wystawienie raportu serwisowego uwzględniającego wykryte usterki. Wykonawca zapewnia oryginalne części zamienne. Za zgodą Zamawiającego dopuszcza się użycie tzw. zamienników. Części zamienne użyte do naprawy będą nowe i pełnowartościowe oraz posiadające parametry techniczne nie gorsze niż części oryginalne. Dokładne informacje w zakresie m.in. numerów seryjnych urządzeń objętych postępowaniem zostaną przekazane Wykonawcom, z którymi będą zawarte poszczególne Umowy. Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot zamówienia zgodnie ze wszystkimi wymaganiami Zamawiającego wskazanymi w SWZ. Wykonawca zobowiązany jest złożyć ofertę na całość danej/danych, wybranej/wybranych przez siebie części z uwzględnieniem wszystkich pozycji danej części. Wszystkie wymagania określone w dokumentach zamówienia stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Przeglądy serwisowe i naprawa sprzętu medycznego firmy Ascor
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia są przeglądy serwisowe i naprawa sprzętu medycznego firmy Ascor. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 2 do SWZ. Wykonawca jest zobowiązany do wykonania właściwego wpisu do Paszportu Technicznego dla danego urządzenia oraz potwierdzenia wykonania prac w karcie pracy i/lub wystawienie raportu serwisowego uwzględniającego wykryte usterki. Wykonawca zapewnia oryginalne części zamienne. Za zgodą Zamawiającego dopuszcza się użycie tzw. zamienników. Części zamienne użyte do naprawy będą nowe i pełnowartościowe oraz posiadające parametry techniczne nie gorsze niż części oryginalne. Dokładne informacje w zakresie m.in. numerów seryjnych urządzeń objętych postępowaniem zostaną przekazane Wykonawcom, z którymi będą zawarte poszczególne Umowy. Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot zamówienia zgodnie ze wszystkimi wymaganiami Zamawiającego wskazanymi w SWZ. Wykonawca zobowiązany jest złożyć ofertę na całość danej/danych, wybranej/wybranych przez siebie części z uwzględnieniem wszystkich pozycji danej części. Wszystkie wymagania określone w dokumentach zamówienia stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Przeglądy serwisowe i naprawa sprzętu medycznego firmy Ferno, Smith, Zoll
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia są przeglądy serwisowe i naprawa sprzętu medycznego firmy Ferno, Smith, Zoll. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 2 do SWZ. Wykonawca jest zobowiązany do wykonania właściwego wpisu do Paszportu Technicznego dla danego urządzenia oraz potwierdzenia wykonania prac w karcie pracy i/lub wystawienie raportu serwisowego uwzględniającego wykryte usterki. Wykonawca zapewnia oryginalne części zamienne. Za zgodą Zamawiającego dopuszcza się użycie tzw. zamienników. Części zamienne użyte do naprawy będą nowe i pełnowartościowe oraz posiadające parametry techniczne nie gorsze niż części oryginalne. Dokładne informacje w zakresie m.in. numerów seryjnych urządzeń objętych postępowaniem zostaną przekazane Wykonawcom, z którymi będą zawarte poszczególne Umowy. Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot zamówienia zgodnie ze wszystkimi wymaganiami Zamawiającego wskazanymi w SWZ. Wykonawca zobowiązany jest złożyć ofertę na całość danej/danych, wybranej/wybranych przez siebie części z uwzględnieniem wszystkich pozycji danej części. Wszystkie wymagania określone w dokumentach zamówienia stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Przeglądy serwisowe i naprawa sprzętu medycznego firmy Hamilton
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia są przeglądy serwisowe i naprawa sprzętu medycznego firmy Hamilton. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 2 do SWZ. Wykonawca jest zobowiązany do wykonania właściwego wpisu do Paszportu Technicznego dla danego urządzenia oraz potwierdzenia wykonania prac w karcie pracy i/lub wystawienie raportu serwisowego uwzględniającego wykryte usterki. Wykonawca zapewnia oryginalne części zamienne. Za zgodą Zamawiającego dopuszcza się użycie tzw. zamienników. Części zamienne użyte do naprawy będą nowe i pełnowartościowe oraz posiadające parametry techniczne nie gorsze niż części oryginalne. Dokładne informacje w zakresie m.in. numerów seryjnych urządzeń objętych postępowaniem zostaną przekazane Wykonawcom, z którymi będą zawarte poszczególne Umowy. Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot zamówienia zgodnie ze wszystkimi wymaganiami Zamawiającego wskazanymi w SWZ. Wykonawca zobowiązany jest złożyć ofertę na całość danej/danych, wybranej/wybranych przez siebie części z uwzględnieniem wszystkich pozycji danej części. Wszystkie wymagania określone w dokumentach zamówienia stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Przeglądy serwisowe i naprawa sprzętu medycznego firmy Medirol
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia są przeglądy serwisowe i naprawa sprzętu medycznego firmy Medirol. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 2 do SWZ. Wykonawca jest zobowiązany do wykonania właściwego wpisu do Paszportu Technicznego dla danego urządzenia oraz potwierdzenia wykonania prac w karcie pracy i/lub wystawienie raportu serwisowego uwzględniającego wykryte usterki. Wykonawca zapewnia oryginalne części zamienne. Za zgodą Zamawiającego dopuszcza się użycie tzw. zamienników. Części zamienne użyte do naprawy będą nowe i pełnowartościowe oraz posiadające parametry techniczne nie gorsze niż części oryginalne. Dokładne informacje w zakresie m.in. numerów seryjnych urządzeń objętych postępowaniem zostaną przekazane Wykonawcom, z którymi będą zawarte poszczególne Umowy. Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot zamówienia zgodnie ze wszystkimi wymaganiami Zamawiającego wskazanymi w SWZ. Wykonawca zobowiązany jest złożyć ofertę na całość danej/danych, wybranej/wybranych przez siebie części z uwzględnieniem wszystkich pozycji danej części. Wszystkie wymagania określone w dokumentach zamówienia stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Titel: Przeglądy serwisowe i naprawa sprzętu medycznego firmy PROMEBA
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia są przeglądy serwisowe i naprawa sprzętu medycznego firmy PROMEBA. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 2 do SWZ. Wykonawca jest zobowiązany do wykonania właściwego wpisu do Paszportu Technicznego dla danego urządzenia oraz potwierdzenia wykonania prac w karcie pracy i/lub wystawienie raportu serwisowego uwzględniającego wykryte usterki. Wykonawca zapewnia oryginalne części zamienne. Za zgodą Zamawiającego dopuszcza się użycie tzw. zamienników. Części zamienne użyte do naprawy będą nowe i pełnowartościowe oraz posiadające parametry techniczne nie gorsze niż części oryginalne. Dokładne informacje w zakresie m.in. numerów seryjnych urządzeń objętych postępowaniem zostaną przekazane Wykonawcom, z którymi będą zawarte poszczególne Umowy. Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot zamówienia zgodnie ze wszystkimi wymaganiami Zamawiającego wskazanymi w SWZ. Wykonawca zobowiązany jest złożyć ofertę na całość danej/danych, wybranej/wybranych przez siebie części z uwzględnieniem wszystkich pozycji danej części. Wszystkie wymagania określone w dokumentach zamówienia stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0012
Titel: Przeglądy serwisowe i naprawa ssaków elektrycznych Boscarol
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia są przeglądy serwisowe i naprawa ssaków elektrycznych Boscarol. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 2 do SWZ. Wykonawca jest zobowiązany do wykonania właściwego wpisu do Paszportu Technicznego dla danego urządzenia oraz potwierdzenia wykonania prac w karcie pracy i/lub wystawienie raportu serwisowego uwzględniającego wykryte usterki. Wykonawca zapewnia oryginalne części zamienne. Za zgodą Zamawiającego dopuszcza się użycie tzw. zamienników. Części zamienne użyte do naprawy będą nowe i pełnowartościowe oraz posiadające parametry techniczne nie gorsze niż części oryginalne. Dokładne informacje w zakresie m.in. numerów seryjnych urządzeń objętych postępowaniem zostaną przekazane Wykonawcom, z którymi będą zawarte poszczególne Umowy. Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot zamówienia zgodnie ze wszystkimi wymaganiami Zamawiającego wskazanymi w SWZ. Wykonawca zobowiązany jest złożyć ofertę na całość danej/danych, wybranej/wybranych przez siebie części z uwzględnieniem wszystkich pozycji danej części. Wszystkie wymagania określone w dokumentach zamówienia stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
Interne Kennung: Część 12
Los: LOT-0013
Titel: Przeglądy serwisowe i naprawa ssaków elektrycznych 3A Health Care
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia są przeglądy serwisowe i naprawa ssaków elektrycznych 3A Health Care. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 2 do SWZ. Wykonawca jest zobowiązany do wykonania właściwego wpisu do Paszportu Technicznego dla danego urządzenia oraz potwierdzenia wykonania prac w karcie pracy i/lub wystawienie raportu serwisowego uwzględniającego wykryte usterki. Wykonawca zapewnia oryginalne części zamienne. Za zgodą Zamawiającego dopuszcza się użycie tzw. zamienników. Części zamienne użyte do naprawy będą nowe i pełnowartościowe oraz posiadające parametry techniczne nie gorsze niż części oryginalne. Dokładne informacje w zakresie m.in. numerów seryjnych urządzeń objętych postępowaniem zostaną przekazane Wykonawcom, z którymi będą zawarte poszczególne Umowy. Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot zamówienia zgodnie ze wszystkimi wymaganiami Zamawiającego wskazanymi w SWZ. Wykonawca zobowiązany jest złożyć ofertę na całość danej/danych, wybranej/wybranych przez siebie części z uwzględnieniem wszystkich pozycji danej części. Wszystkie wymagania określone w dokumentach zamówienia stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
Interne Kennung: Część 13
Los: LOT-0014
Titel: Przeglądy serwisowe i naprawa urządzeń Corpuls
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia są przeglądy serwisowe i naprawa urządzeń Corpuls. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 2 do SWZ. Wykonawca jest zobowiązany do wykonania właściwego wpisu do Paszportu Technicznego dla danego urządzenia oraz potwierdzenia wykonania prac w karcie pracy i/lub wystawienie raportu serwisowego uwzględniającego wykryte usterki. Wykonawca zapewnia oryginalne części zamienne. Za zgodą Zamawiającego dopuszcza się użycie tzw. zamienników. Części zamienne użyte do naprawy będą nowe i pełnowartościowe oraz posiadające parametry techniczne nie gorsze niż części oryginalne. Dokładne informacje w zakresie m.in. numerów seryjnych urządzeń objętych postępowaniem zostaną przekazane Wykonawcom, z którymi będą zawarte poszczególne Umowy. Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot zamówienia zgodnie ze wszystkimi wymaganiami Zamawiającego wskazanymi w SWZ. Wykonawca zobowiązany jest złożyć ofertę na całość danej/danych, wybranej/wybranych przez siebie części z uwzględnieniem wszystkich pozycji danej części. Wszystkie wymagania określone w dokumentach zamówienia stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
Interne Kennung: Część 14
Los: LOT-0015
Titel: Przeglądy serwisowe i naprawa wyposażenia ambulansu neonatologicznego
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia są przeglądy serwisowe i naprawa wyposażenia ambulansu neonatologicznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 2 do SWZ. Wykonawca jest zobowiązany do wykonania właściwego wpisu do Paszportu Technicznego dla danego urządzenia oraz potwierdzenia wykonania prac w karcie pracy i/lub wystawienie raportu serwisowego uwzględniającego wykryte usterki. Wykonawca zapewnia oryginalne części zamienne. Za zgodą Zamawiającego dopuszcza się użycie tzw. zamienników. Części zamienne użyte do naprawy będą nowe i pełnowartościowe oraz posiadające parametry techniczne nie gorsze niż części oryginalne. Dokładne informacje w zakresie m.in. numerów seryjnych urządzeń objętych postępowaniem zostaną przekazane Wykonawcom, z którymi będą zawarte poszczególne Umowy. Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot zamówienia zgodnie ze wszystkimi wymaganiami Zamawiającego wskazanymi w SWZ. Wykonawca zobowiązany jest złożyć ofertę na całość danej/danych, wybranej/wybranych przez siebie części z uwzględnieniem wszystkich pozycji danej części. Wszystkie wymagania określone w dokumentach zamówienia stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
Interne Kennung: Część 15
Los: LOT-0016
Titel: Przeglądy serwisowe sprzętu medycznego firmy Stryker
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia są przeglądy serwisowe sprzętu medycznego firmy Stryker. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 2 do SWZ. Wykonawca jest zobowiązany do wykonania właściwego wpisu do Paszportu Technicznego dla danego urządzenia oraz potwierdzenia wykonania prac w karcie pracy i/lub wystawienie raportu serwisowego uwzględniającego wykryte usterki. Wykonawca zapewnia oryginalne części zamienne. Za zgodą Zamawiającego dopuszcza się użycie tzw. zamienników. Części zamienne użyte do naprawy będą nowe i pełnowartościowe oraz posiadające parametry techniczne nie gorsze niż części oryginalne. Dokładne informacje w zakresie m.in. numerów seryjnych urządzeń objętych postępowaniem zostaną przekazane Wykonawcom, z którymi będą zawarte poszczególne Umowy. Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot zamówienia zgodnie ze wszystkimi wymaganiami Zamawiającego wskazanymi w SWZ. Wykonawca zobowiązany jest złożyć ofertę na całość danej/danych, wybranej/wybranych przez siebie części z uwzględnieniem wszystkich pozycji danej części. Wszystkie wymagania określone w dokumentach zamówienia stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
Interne Kennung: Część 16