See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa separatorów komórkowych do pobierania składników krwi oraz sukcesywna dostawa zestawów do pobierania
Beschreibung: Części: 1. Dzierżawa separatorów komórkowych do aferezy wraz z zestawami z pojedynczym wkłuciem i antykoagulantem ACD-A 2. Dzierżawa separatorów komórkowych wraz z zestawami do pozyskiwania płytek krwi oraz płynami do wykonywania zabiegów aferezy 3. Dzierżawa separatora komórkowego do pozyskiwania płytek krwi i granulocytów wraz z zestawami do pobierania płytek krwi, zestawami do pobierania granulocytów i płynami infuzyjnymi do wykonywania zabiegów aferezy
Vorherige Bekanntmachung: 139023-2026
Interne Kennung: ZP-04-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141600 Sammelgefäße, Sammelbeutel und Dränageausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141300 Punktions- und Blutentnahmeausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dzierżawa separatorów komórkowych do aferezy wraz z zestawami z pojedynczym wkłuciem i antykoagulantem ACD-A
Beschreibung: Dzierżawa 2 sztuk separatorów komórkowych do aferezy automatycznej wraz zestawami z pojedynczym wkłuciem w ilości 2500 sztuk oraz dostawami płynu ACD-A w ilości 2600 sztuk. Szczegółowy zakres zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia - załącznik nr 1 do SWZ oraz Istotne postanowienia umowne - załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1) Zwiększenie kwoty na zestawy i płyny infuzyjne o 20% wartości zamówienia podstawowego 2) Możliwość przedłużenia umowy na dzierżawę separatorów i dostawy materiałów przez 6 m-cy
Los: LOT-0002
Titel: Dzierżawa separatorów komórkowych wraz z zestawami do pozyskiwania płytek krwi oraz płynami do wykonywania zabiegów aferezy
Beschreibung: Dzierżawa 3 separatorów komórkowych wraz z 4500 szt. zestawami do pozyskiwania płytek krwi oraz płynami do wykonywania zabiegów aferezy. Szczegółowy zakres zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia - załącznik nr 1 do SWZ oraz Istotne postanowienia umowne - załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Dzierżawa separatora komórkowego do pozyskiwania płytek krwi i granulocytów wraz z zestawami do pobierania płytek krwi, zestawami do pobierania granulocytów i płynami infuzyjnymi do wykonywania zabiegów aferezy
Beschreibung: Dzierżawa separatora komórkowego do pozyskiwania płytek krwi i granulocytów wraz z zestawami do pobierania płytek krwi, zestawami do pobierania granulocytów i płynami infuzyjnymi do wykonywania zabiegów aferezy. Szczegółowy zakres zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia - załącznik nr 1 do SWZ oraz Istotne postanowienia umowne - załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 3