See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Station Brugge: aanstellen van een studiebureau voor historisch onderzoek, beheersplan, studie en werfopvolging van de renovatie/restauratie van een deel van het stationsgebouw (incl. de historische stationshal)
Beschreibung: - Opmaak van een historisch onderzoek met inventarisatie van de originele elementen en een beheersplan van het volledige stationsgebouw. - Studie voor het restaureren van de monumentale stationshal, verbindingsgang vanaf het stationsplein naar de onderdoorgang en de dwarse gang tussen stationshal en onderdoorgang in het station van Brugge en dakrenovatie. - Ondersteuning tijdens de werfopvolging.
Interne Kennung: 60/52/63/24/0000487
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 60/52/63/24/0000487 - 1
Beschreibung: Station Brugge: aanstellen van een studiebureau voor historisch onderzoek, beheersplan, studie en werfopvolging van de renovatie/restauratie van een deel van het stationsgebouw (incl. de historische stationshal)
Interne Kennung: 1