2. Verfahren
Verfahren
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego o wartości powyżej 221 000 euro na dostawę szafek pracowniczych dla Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej i Centralnej Sterylizatorni Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawę szafek pracowniczych dla Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej i Centralnej Sterylizatorni Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi. Zakres przedmiotowy został szczegółowo opisany w załączeniu do niniejszej SWZ „Zestawienie parametrów technicznych, warunków gwarancji” – Załącznik nr 2 oraz wzorze umowy – Załącznik nr 6
Interne Kennung: EZ.28.92.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Istnieje pilna potrzeba uruchomienia nowego laboratorium diagnostycznego i sterylizatorni w nowej siedzibie – tj. nowym wybudowanym budynku. Każde opóźnienie w realizacji zamówienia będzie skutkowało ponoszeniem dodatkowych kosztów zlecania usług diagnostycznych i sterylizacyjnych podmiotom zewnętrznym.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa szafek pracowniczych dla Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej i Centralnej Sterylizatorni Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi.
Beschreibung: Dostawę szafek pracowniczych dla Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej i Centralnej Sterylizatorni Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi. Zakres przedmiotowy został szczegółowo opisany w załączeniu do niniejszej SWZ „Zestawienie parametrów technicznych, warunków gwarancji” – Załącznik nr 2 oraz wzorze umowy – Załącznik nr 6
Interne Kennung: Pakiet nr 1