345526-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Drucker und Plotter – Europese aanbesteding multifunctionals
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelEuropese aanbesteding multifunctionals
BeschreibungHet selecteren van één leverancier die kan voorzien in het leveren en beheren van multifunctionals en één repro machine, voor de verschillende locaties van Provincie Noord-Brabant. Het voorzien van ongeveer 18 multifunctionals,1 back-up multifunctional en 1 repromachine op basis van huur voor printen, scannen en kopiëren;
Interne KennungFD/5216TV/01
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
5. Los
LosLOT-0000
TitelMultifunctionals + Repro
BeschreibungHet voorzien van ongeveer 18 multifunctionals,1 back-up multifunctional en 1 repromachine op basis van huur voor printen, scannen en kopiëren; Het voorzien van ongeveer 18 multifunctionals,1 back-up multifunctional en 1 repromachine op basis van huur voor printen, scannen en kopiëren;
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenMachine gerelateerde opties