345530-2026 - Ergebnis
Polen – Bereitstellung von Software – „Wdrożenie e-Usług w Warszawskim Centrum Opieki Medycznej „KOPERNIK” Sp. z o.o. – obszar wsparcia zarządzania i administrowania systemami WCOM oraz podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa dla infrastruktury wewnętrznej ”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Wdrożenie e-Usług w Warszawskim Centrum Opieki Medycznej „KOPERNIK” Sp. z o.o. – obszar wsparcia zarządzania i administrowania systemami WCOM oraz podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa dla infrastruktury wewnętrznej ”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wdrożenie e-Usług w Warszawskim Centrum Opieki Medycznej „KOPERNIK” Sp. z o.o. – obszar wsparcia zarządzania i administrowania systemami WCOM oraz podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa dla infrastruktury wewnętrznej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy, który stanowi załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 132275-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72220000 Systemberatung und technische Beratung
5. Los
Los: LOT-0001