2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vernieuwbouw en uitbreiding schoolgebouw Stichtse Vrije School te Zeist
Beschreibung: De Stichtse Vrije School staat voor de vernieuwbouw en uitbreiding van het schoolgebouw in Zeist. Er wordt een uitbreiding gerealiseerd en het bestaande gebouw wordt grotendeels verbouwd en verduurzaamd. De bouwsom bedraagt ongeveer € 20.000.000 inclusief btw.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Vernieuwbouw en uitbreiding schoolgebouw
Beschreibung: -
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: -
Interne identificatiecode: 1