345567-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Dostawa sprzętu medycznego w ramach projektu pn. Doposażenie ZCM Sp. z o.o. w Krośnie Odrzańskim w celu poprawy dostępności i jakości świadczonej opieki kardiologicznej.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu medycznego w ramach projektu pn. Doposażenie ZCM Sp. z o.o. w Krośnie Odrzańskim w celu poprawy dostępności i jakości świadczonej opieki kardiologicznej.
BeschreibungDoposażenie ZCM Sp. z o.o. w Krośnie Odrzańskim w celu poprawy dostępności i jakości świadczonej opieki kardiologicznej. . Zakres zamówienia obejmuje dostawę sprzętu medycznego zgodnie z wymaganiami określonymi w Opisie Przedmiotu Zamówienia oraz projektowanymi postanowieniami umowy. Przedmiot zamówienia został podzielony na siedem części („pakietów”). Pojęcia „część” i „pakiet” w niniejszym postępowaniu są równoznaczne: Część nr 1 – Urządzenia do defibrylacji i resuscytacji Część nr 2 – Urządzenia do diagnostyki elektrokardiograficznej i ciśnieniowej Część nr 3 – Urządzenia do monitorowania parametrów życiowych pacjenta Część nr 4 – Urządzenia do nieinwazyjnego monitorowania saturacji Część nr 5 – Aparatura ultrasonograficzna i echokardiograficzna Część nr 6 – Urządzenia do terapii oddechowej i wentylacji Część nr 7 – Aparatura do prób wysiłkowych i diagnostyki obciążeniowej
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33182100 Defibrillator
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1 – Urządzenia do defibrylacji i resuscytacji
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.1 do SWZ
LosLOT-0002
TitelPakiet 2 – Urządzenia do diagnostyki elektrokardiograficznej i ciśnieniowej
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.2 do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33121500 Elektrokardiogramm, 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen, 33124110 Diagnostiksysteme
LosLOT-0003
TitelPakiet 3 – Urządzenia do monitorowania parametrów życiowych pacjenta
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.3 do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem, 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen
LosLOT-0004
TitelPakiet 4 – Urządzenia do nieinwazyjnego monitorowania saturacji
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.4 do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem, 33195110 Atmungsmonitoren
LosLOT-0005
TitelPakiet 5 – Aparatura ultrasonograficzna i echokardiograficzna
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.5 do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage, 33112340 Echokardiografen
LosLOT-0006
TitelPakiet 6 – Urządzenia do terapii oddechowej i wentylacji
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.6 do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33157400 Beatmungsgeräte für medizinische Zwecke
LosLOT-0007
TitelPakiet 7 – Aparatura do prób wysiłkowych i diagnostyki obciążeniowej
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.7 do SWZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen, 33123200 Elektrokardiografen, 37441100 Laufbänder, 33124110 Diagnostiksysteme