2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakelijk meubilair t.b.v. Regionale Ambulance Voorziening Brabant Midden-West-Noord
Beschreibung: Het huidige contract voor de levering van Zakelijk meubilair bij RAV BMWN is verlopen. Daarom wordt een nieuwe aanbesteding gestart voor zowel standaard Zakelijk meubilair voor bestaande locaties als voor de inrichting van diverse nieuwbouwprojecten. RAV BMWN beoogt met deze aanbesteding een raamovereenkomst te sluiten met één Opdrachtnemer die, tegen vooraf vastgestelde prijzen, het benodigde Zakelijk meubilair levert en gebruiksklaar opstelt. Opdrachtgever heeft geen verplichting ten aanzien van het afnemen van bepaalde volumes. Er wordt afgerekend op basis van werkelijke afgenomen aantallen. De nieuwbouwprojecten in Tilburg en Breda hebben prioriteit; de nieuwe ambulanceposten moeten direct na oplevering worden ingericht door Opdrachtnemer. De aanbestedingsprocedure richt zich op de uitvraag voor het nieuwbouwproject Tilburg. Oplevering van beide nieuwbouwprojecten staat gepland voor uiterlijk begin Q2 2027. De oplevering voor het nieuwbouwproject in Den Bosch staat gepland voor 2028 mits alles volgens planning loopt. Indien nodig kunnen standaard werkplekken voor bestaande locaties tussentijds worden besteld. Voor deze bestellingen is geen vast omlijnd plan. Opdrachtgever kan medewerkers faciliteren in een thuiswerkplek, betreffende een bureau en een bureaustoel. Dit meubilair dient bij het personeel thuis afgeleverd te worden. Zie verder het aanbestedingsdocument.
Interne Kennung: HSCDOC-1368817716-7585
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Inschrijvingen beoordeeld op basis van het gunningcriterium Economisch Meest Voordelige Inschrijving, waarbinnen is gekozen voor de variant ‘beste prijs-kwaliteit verhouding’. Hierbij zal de (geldige) Inschrijver met de beste prijs-kwaliteitverhouding de opdracht (voorlopig) gegund krijgen. Zie verder het aanbestedingsdocument.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opdrachtgever heeft eenzijdig het recht (de optie) om de raamovereenkomst na afloop van de in paragraaf 3.1.2 beschreven contractperiode jaarlijks tegen minimaal gelijkblijvende condities te verlengen. Dit tot een maximum van drie (3) verlengingen van keer één (1) jaar. Dit betekent dat de maximale looptijd van de raamovereenkomst in totaal zeven (7) jaar bedraagt. Een verlenging van de opdracht wordt te allen tijde schriftelijk vastgelegd. Verlenging van de raamovereenkomst wanneer de maximale opdrachtwaarde is bereikt is niet mogelijk.