345600-2026 - Wettbewerb
Polen – Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke – Dostawa samochodu specjalistycznego przeznaczonego do czyszczenia sieci kanalizacyjnej wyposażonego w system recyklingu wody
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa samochodu specjalistycznego przeznaczonego do czyszczenia sieci kanalizacyjnej wyposażonego w system recyklingu wody
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego samochodu dwufunkcyjnego do hydrodynamicznego czyszczenia sieci kanalizacyjnej oraz obsługi przepompowni i tłoczni ścieków, wyposażonego w system recyklingu wody. Samochód musi posiadać wszystkie dokumenty wymagane do zarejestrowania oraz pozostałych wymagań polskich przepisów o ruchu drogowym, tj. ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. z 2024 r. poz. 1251 ze zm.) oraz przepisów wykonawczych, z uwzględnieniem wymagań dotyczących pojazdów uprzywilejowanych oraz, że pojazd i jego wyposażenie spełnia wymogi norm określonych obowiązującym prawem oraz posiada wymagane przepisami prawa atesty i certyfikaty. Opis przedmiotu zamówienia szczegółowo doprecyzowuje załącznik nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej "SWZ"), a warunki realizacji określone są w załączniku nr 3 do SWZ.
Interne KennungFZ.38.117.2026.RL
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144500 Fahrzeuge für Abfall und Abwasser, 34144520 Abwassertankwagen
5. Los
LosLOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Menge1 Stück