345636-2026 - Ergebnis
Polen – Wartehäuschen an Bushaltestellen – Dostawa i montaż 5 szt. zielonych wiat przystankowych na terenie Gminy Wadowice w ramach projektu pn. „Inspirujemy zieloną przyszłość w Gminie Wadowice” nr FEMP.08.14-IZ.00-0009/23
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa i montaż 5 szt. zielonych wiat przystankowych na terenie Gminy Wadowice w ramach projektu pn. „Inspirujemy zieloną przyszłość w Gminie Wadowice” nr FEMP.08.14-IZ.00-0009/23
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż zielonych wiat przystankowych na terenie Gminy Wadowice w ramach projektu pn. „Inspirujemy zieloną przyszłość w Gminie Wadowice” nr FEMP.08.14-IZ.00-0009/23”. Przedmiot zamówienia obejmuje: Demontaż 5 sztuk istniejących wiat przystankowych. Wykonanie, dostawa i montaż nowych „zielonych” wiat przystankowych na terenie Gminy Wadowice w liczbie 5 sztuk. Dla wiat przystankowych Wykonawca udzieli gwarancji. Wykonanie prac zieleniarskich. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w Rozdziale IV SWZ „Opis przedmiotu zamówienia” oraz załącznikach, Projektowanych postanowieniach umowy- Rozdziale III SWZ. 10. Wykaz podmiotowych środków dowodowych oświadczeń lub dokumentów, potwierdzających spełnienie warunków udziału w postępowaniu oraz brak podstaw do wykluczenia Oferta winna zawierać: 1 Formularz oferty . 2 Wycena ofertowa - zgodnie z załącznikiem nr 1 do Formularza ofertowego- wycena ofertowa (nie podlega uzupełnieniu). 3 JEDZ- oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu- wzór stanowi załącznik nr 1 do SWZ. 4 Oświadczenie wykonawcy/wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego- wzór stanowi załącznik nr 3 A do SWZ. 5 Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego- wzór stanowi załącznik nr 3 B do SWZ (jeżeli dotyczy). 6 Przedmiotowe środki dowodowe wymienione w pkt 5 SWZ. 7 Pełnomocnictwo do reprezentowania Wykonawców w przedmiotowym postępowaniu o zamówienie publiczne albo reprezentowania Wykonawców w postępowaniu jw. i zawarcia umowy w sprawie przedmiotowego zamówienia, w przypadku Wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia. 8 Pełnomocnictwo do podpisania oferty, o ile prawo do podpisania oferty nie wynika z innych dokumentów złożonych wraz z ofertą. 9 Zobowiązanie podmiotu udostepniającego zasoby (jeżeli dotyczy) potwierdzające, stosunek łączący wykonawcę z podmiotem udostępniającym zasoby gwarantuje rzeczywisty dostęp do tych zasobów i określający w szczególności: 9.1 zakres dostępnych wykonawcy zasobów podmiotu udostepniającego zasoby, 9.2 sposób i okres udostepnienia wykonawcy i wykorzystania przez niego zasobów podmiotu udostepniającego te zasoby, przy wykonywaniu zamówienia publicznego, 9.3 czy i w jakim zakresie podmiot udostępniającym zasoby, na zdolnościach, którego wykonawca polega w odniesieniu do warunków udziału w postępowaniu dotyczących wykształcenia, kwalifikacji zawodowych lub doświadczenia, zrealizuje roboty budowlane lub usługi, których wskazane zdolności dotyczą - wzór stanowi załącznik nr 6 do SWZ. 10 Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, z którego wynika, które roboty budowlane, dostawy lub usługi wykonają poszczególni wykonawcy (art. 117 ust.4 ustawy pzp) - wzór stanowi załącznik nr 2 do SWZ -jeśli dotyczy.
Interne KennungIR.271.72.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44212321 Wartehäuschen an Bushaltestellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928470 Beschilderung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż zielonych wiat przystankowych na terenie Gminy Wadowice w ramach projektu pn. „Inspirujemy zieloną przyszłość w Gminie Wadowice” nr FEMP.08.14-IZ.00-0009/23”. Przedmiot zamówienia obejmuje: Demontaż 5 sztuk istniejących wiat przystankowych. Wykonanie, dostawa i montaż nowych „zielonych” wiat przystankowych na terenie Gminy Wadowice w liczbie 5 sztuk. Dla wiat przystankowych Wykonawca udzieli gwarancji. Wykonanie prac zieleniarskich. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w Rozdziale IV SWZ „Opis przedmiotu zamówienia” oraz załącznikach, Projektowanych postanowieniach umowy- Rozdziale III SWZ.