345654-2025 - Ergebnis
Niederlande – Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen – Aanbesteding Accountantsdiensten (inclusief bijbehorende diensten en leveringen)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanbesteding Accountantsdiensten (inclusief bijbehorende diensten en leveringen)
Beschreibung: Deze Aanbestedingsleidraad ziet toe op de door Stichting Inlichtingenbureau (hierna Inlichtingenbureau) geïnitieerde ‘Aanbesteding Accountantsdiensten’ (kenmerk IB24-AD01) (hierna de ‘Aanbesteding’) met toepassing van de openbare procedure voor het sluiten van een raamovereenkomst (zie de artikelen 2.26, 2.44 en 2.45 Aanbestedingswet 2012). De scope van de opdracht 'Accountantsdiensten (inclusief bijbehorende diensten en leveringen) conform paragraaf 2.5 Inhoud van de opdracht van de Aanbestedingsleidraad. € 760.000,00
Interne Kennung: EA-IB24-AD01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Het Inlichtingenbureau volgt, gelet op de aard en de geraamde waarde van de opdracht en in verband met het in paragraaf 2.4 en 2.5 Aanbestedingsleidraad genoemde voor de Aanbesteding Accountantsdiensten, de openbare procedure (artikel 2.26, 2.44 en 2.45 Aanbestedingswet 2012).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Accountantsdiensten
Beschreibung: BBB € 880.000,00
Interne Kennung: 1