See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa, montaż, instalacja, uruchomienie masera wodorowego z układem do sterowania lokalną skalą czasu do Stanowiska pomiarowo-badawczego budowy i rozwoju pierwotnych i optycznych wzorców częstotliwo
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: 1) część 1: dostawa (wraz z uruchomieniem) aktywnego masera wodorowego z autotuningiem wnęki rezonansowej – 1 szt.; 2) część 2: dostawa urządzenia do sterowania lokalną skalą czasu – 1 szt. 2. Ogólny zakres Przedmiotu Umowy obejmuje: 1) transport Urządzenia i niezbędnego wyposażenia (określonego w Załączniku nr 5a/5b do SWZ – OPZ) wraz z dostawą do pomieszczenia laboratoryjnego L2, uruchomienie (dotyczy części 1) oraz, jeśli jest wymagane, dostarczenie kompletnego oprogramowania wraz z niezbędnymi licencjami lub opisu protokołu i zestawu komend do zdalnej komunikacji przez interfejs zewnętrzny; 2) zapewnienie możliwości, jeśli są wymagane, bieżących aktualizacji oprogramowania/opisu protokołu i zestawu komend do zdalnej komunikacji przez interfejs zewnętrzny w okresie trwania gwarancji – zgodnie z ofertą Wykonawcy, od daty odbioru Urządzenia bez zastrzeżeń; 3) udzielenie gwarancji jakości na okres wskazany w ofercie.
Interne Kennung: BDG-WZP.262.8.2022
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa (wraz z uruchomieniem) aktywnego masera wodorowego z autotuningiem wnęki rezonansowej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa (wraz z uruchomieniem) aktywnego masera wodorowego z autotuningiem wnęki rezonansowej zwanego dalej „Urządzeniem” 2. Ogólny zakres Przedmiotu zamówienia obejmuje: 1) transport Urządzenia i niezbędnego wyposażenia (określonego w Załączniku nr 5a do SWZ – OPZ) wraz z dostawą do pomieszczenia laboratoryjnego L2, uruchomienie oraz, jeśli jest wymagane, dostarczenie kompletnego oprogramowania wraz z niezbędnymi licencjami lub opisu protokołu i zestawu komend do zdalnej komunikacji przez interfejs zewnętrzny; 2) zapewnienie możliwości, jeśli są wymagane, bieżących aktualizacji oprogramowania/opisu protokołu i zestawu komend do zdalnej komunikacji przez interfejs zewnętrzny w okresie trwania gwarancji zgodnie z ofertą Wykonawcy, od daty odbioru Urządzenia bez zastrzeżeń; 3) udzielenie gwarancji jakości na okres wskazany w ofercie Wykonawcy. 3. Szczegółowy opis przedmiotu umowy został zawarty w Załączniku nr 5a SWZ – OPZ.
Los: LOT-0002
Titel: dostawa urządzenia do sterowania lokalną skalą czasu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa urządzenia do sterowania lokalną skalą czasu wraz z niezbędnym wyposażeniem, zwanego dalej „Urządzeniem”. 2. Ogólny zakres Przedmiotu zamówienia obejmuje: 1) transport Urządzenia i niezbędnego wyposażenia (określonego w Załączniku nr 5b do SWZ – OPZ) wraz z dostawą do pomieszczenia laboratoryjnego L2 oraz, jeśli jest wymagane, dostarczenie kompletnego oprogramowania wraz z niezbędnymi licencjami lub opisu protokołu i zestawu komend do zdalnej komunikacji przez interfejs zewnętrzny; 2) zapewnienie możliwości, jeśli są wymagane, bieżących aktualizacji oprogramowania/opisu protokołu i zestawu komend do zdalnej komunikacji przez interfejs zewnętrzny w okresie trwania gwarancji – zgodnie z ofertą Wykonawcy, od daty odbioru Urządzenia bez zastrzeżeń; 3) udzielenie gwarancji jakości na okres wskazany w ofercie Wykonawcy. 3. Szczegółowy opis przedmiotu umowy został zawarty w Załączniku nr 5b do SWZ – OPZ.