2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostarczanie materiałów zużywalnych niezbędnych do wykonywania ciągłych terapii nerkozastępczych do Miejskiego Centrum Medycznego im. dr. Karola Jonschera w Łodzi, Nr postępowania: 14/2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne dostarczanie materiałów zużywalnych kompatybilnych z aparatem MULTIFILTRATE PRO M205001 firmy Fresenius Medical Care (będących na wyposażeniu Zamawiającego) niezbędnych do wykonywania ciągłych terapii nerkozastępczych do Miejskiego Centrum Medycznego im. dr. Karola Jonschera w Łodzi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 9 do SWZ. 2. Dostarczanie przedmiotu zamówienia do Apteki Miejskiego Centrum Medycznego im. dr. Karola Jonschera w Łodzi (ul. Milionowa 14, 93-113 Łódź) realizowane będzie na koszt i ryzyko Wykonawcy.
Interne Kennung: 14/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33181510 Nierenflüssigkeit
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33181500 Verbrauchsmaterial für Nierenbehandlung
5. Los
Los: LOT-0024
Titel: Materiały kompatybilne z aparatem MULTIFILTRATE PRO M205001 firmy Fresenius Medical Care, będącym na wyposażeniu Zamawiającego
Beschreibung: Materiały kompatybilne z aparatem MULTIFILTRATE PRO M205001 firmy Fresenius Medical Care, będącym na wyposażeniu Zamawiającego
Interne Kennung: Pakiet 1