2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dosprzętowienie i modernizacja wielospecjalistycznej przychodni ambulatoryjnej oraz nowopowstającego POZ - Doposażenie przestrzeni pacjenta i lekarza POZ
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje wyposażenie wielospecjalistycznej przychodni ambulatoryjnej w podstawowy sprzęt i umeblowanie. Zamówienie zostało podzielone na 4 części: - Część I- Meble i wyposażenie medyczne oraz biurowe - Część II - Szafy i regały do przechowywania odzieży, leków i dokumentacji - Część III - Lodówka spożywcza - Część IV - Urządzenie do dezynfekcji dłoni plazmą Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 6 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 90078-2026
Interne Kennung: ZP.272.5.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39711100 Kühlschränke und Tiefkühltruhen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje wyposażenie wielospecjalistycznej przychodni ambulatoryjnej w podstawowy sprzęt i umeblowanie. Zamówienie zostało podzielone na 4 części: - Część III - lodówka spożywcza
Interne Kennung: ZP.272.5.2.2025