See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa akcesoriów do rekonstrukcji piersi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa akcesoriów do rekonstrukcji piersi w liczbie i zgodnie z asortymentem wymienionym w formularzu asortymentowo - cenowym, przedstawionym w Załączniku nr 2 do SWZ. Zamawiający wymaga, aby produkty były sterylne, pakowane w podwójne opakowanie, zaopatrzone w odpowiednio oznakowaną etykietę oraz minimum 6 sztuk etykiet samoprzylepnych prawidłowo oznakowanych, zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz dołączonymi ogólnymi warunkami gwarancji dla Pacjentki. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Oferty w postępowaniu można składać tylko w odniesieniu do całego zamówienia. Zamówienie jest niepodzielne, ponieważ dostawa musi być wykonana przez jednego wykonawcę ze względu na konieczność zapewnienia kompatybilności wyrobów medycznych, spójności technicznej podczas zabiegu oraz odpowiedzialności jednego wykonawcy za kompletność dostawy. Wymagany termin wykonania zamówienia zamawiający określa na 24 miesiące od daty podpisania umowy. Zamawiający wymaga w tym terminie sukcesywnych dostaw zaoferowanych towarów stosownie do bieżących zamówień.
Vorherige Bekanntmachung: 184771-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33184400 Brustprothesen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa akcesoriów do rekonstrukcji piersi w liczbie i zgodnie z asortymentem wymienionym w formularzu asortymentowo - cenowym, przedstawionym w Załączniku nr 2 do SWZ. Zamawiający wymaga, aby produkty były sterylne, pakowane w podwójne opakowanie, zaopatrzone w odpowiednio oznakowaną etykietę oraz minimum 6 sztuk etykiet samoprzylepnych prawidłowo oznakowanych, zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz dołączonymi ogólnymi warunkami gwarancji dla Pacjentki. Wymagany termin wykonania zamówienia zamawiający określa na 24 miesiące od daty podpisania umowy. Zamawiający wymaga w tym terminie sukcesywnych dostaw zaoferowanych towarów stosownie do bieżących zamówień. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Oferty w postępowaniu można składać tylko w odniesieniu do całego zamówienia. Zamówienie jest niepodzielne, ponieważ dostawa musi być wykonana przez jednego wykonawcę ze względu na konieczność zapewnienia kompatybilności wyrobów medycznych, spójności technicznej podczas zabiegu oraz odpowiedzialności jednego wykonawcy za kompletność dostawy.