See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Externe expert voor de advies- en coördinerende functie met betrekking tot het vermogensbeheer van de stichting van openbaar nut Limburg Sterk Merk, afgekort LSM
Beschreibung: Toelichting: Deze dienstenopdracht bestaat uit volgende facetten: De consultant evalueert de beleggingsportefeuille, incl. de aangegane overeenkomsten met vermogensbeheerders(*) De consultant brengt beleggingsadvies uit aan het -directiecomité, het auditcomité en het bestuursorgaan. Behalve over het vermogensbeheer brengt hij desgevallend eveneens advies uit voor alternatieve financiering van projecten (PPS, obligatieleningen, vastgoedbeveks,..). De consultant beheert op basis van het overeengekomen beleggingsadvies actief de beleggingsportefeuille, incl. het instaan voor de aan – en verkopen. De consultant coördineert alle aspecten van het vermogensbeheer. Tot deze coördinerende opdracht behoort o.m. ook het bepalen van de standpunten op vragen van de vermogensbeheerders(*). De coördinerende rol impliceert eveneens de deelname, op verzoek, aan de vergaderingen van het directiecomité, het auditcomité en het bestuursorgaan De consultant rapporteert aan de voorzitter van het bestuursorgaan, aan de voorzitter van het directiecomité en aan de directeur. De consultant staat in voor verslaggeving en 3-maandelijkse besprekingen van de financiële markten en het vermogensbeheer. De consultant is verantwoordelijk voor de visieontwikkeling inzake het vermogensbeheer i.f.v. de opdrachten van LSM. (*)Met vermogensbeheerder wordt bedoeld elke financiële instelling die een deel van de LSM- beleggingsportefeuille of LSM assets beheert .
Interne Kennung: PPP0SG-18627/6254/2025N164390
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66171000 Finanzberatung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025N164390_1