2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na dodávky diagnostik
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v DNS budou dodávky diagnostik určených pro použití v laboratorních provozech zadavatele v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami a jednotlivými výzvami k podání nabídek v DNS podle § 141 zákona. Součástí dodávek bude i doprava na místa určení, balné, pojištění, celní a daňové poplatky. Jako součást dodávek diagnostik může zadavatel požadovat i bezplatnou výpůjčku zařízení k požadovaným diagnostikám a případný související spotřební materiál. Případný požadavek zadavatele na dodávku diagnostik včetně bezplatné výpůjčky zařízení a případného souvisejícího spotřebního materiálu bude vždy zadavatelem specifikován v jednotlivých výzvách k podání nabídek v DNS podle § 141 zákona.
Vorherige Bekanntmachung: 127902-2020
Interne Kennung: ZU/07049/2020
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33694000 Diagnostika
5. Los
Los: LOT-0001