See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów fortyfikacyjnych w ramach NPOiO Tarcza Wschód (jeże żelbetowe, płyty i prefabrykaty betonowe) do miejsc składowania: Giżycko, Antonowo, Suwałki, Gołdap, Krywlany, Karakule, Kopytów, Włodawa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów fortyfikacyjnych w ramach NPOiO Tarcza Wschód (jeże żelbetowe, płyty i prefabrykaty betonowe) do miejsc składowania: Giżycko, Antonowo, Suwałki, Gołdap, Krywlany, Karakule, Kopytów, Włodawa, zgodnie ze wskazanym przez Zamawiającego opisem, zakresem oraz wymaganiami wg. zadań następująco: zadanie nr 1:Dostawa jeży żelbetowych do miejsca składowania: Giżycko. zadanie nr 2:Dostawa płyt trapezowych do miejsca składowania: Giżycko. zadanie nr 3:Dostawa prefabrykatów rowu strzeleckiego (płyty) do miejsca składowania: Giżycko. zadanie nr 4:Dostawa prefabrykatów ściany oporowej do miejsca składowania: Giżycko. zadanie nr 5:Dostawa jeży żelbetowych do miejsca składowania: Antonowo. zadanie nr 6:Dostawa płyt trapezowych do miejsca składowania: Antonowo. zadanie nr 7:Dostawa jeży żelbetowych do miejsca składowania: Suwałki. zadanie nr 8:Dostawa płyt trapezowych do miejsca składowania: Suwałki. zadanie nr 9:Dostawa prefabrykatów rowu strzeleckiego (płyty) do miejsca składowania: Suwałki. zadanie nr 10:Dostawa prefabrykatów ściany oporowej do miejsca składowania: Suwałki. zadanie nr 11:Dostawa jeży żelbetowych do miejsca składowania: Gołdap. zadanie nr 12:Dostawa płyt trapezowych do miejsca składowania: Gołdap. zadanie nr 13:Dostawa prefabrykatów rowu strzeleckiego (płyty) do miejsca składowania: Gołdap. zadanie nr 14:Dostawa jeży żelbetowych do miejsca składowania: Krywlany. zadanie nr 15:Dostawa płyt trapezowych do miejsca składowania: Krywlany. zadanie nr 16:Dostawa prefabrykatów rowu strzeleckiego (płyty) do miejsca składowania: Krywlany. zadanie nr 17:Dostawa prefabrykatów ściany oporowej do miejsca składowania: Krywlany. zadanie nr 18:Dostawa jeży żelbetowych do miejsca składowania: Karakule. zadanie nr 19:Dostawa płyt trapezowych do miejsca składowania: Karakule. zadanie nr 20:Dostawa prefabrykatów rowu strzeleckiego (płyty) do miejsca składowania: Karakule. zadanie nr 21:Dostawa prefabrykatów ściany oporowej do miejsca składowania: Karakule. zadanie nr 22:Dostawa jeży żelbetowych do miejsca składowania: Kopytów. zadanie nr 23:Dostawa płyt trapezowych do miejsca składowania: Kopytów. zadanie nr 24:Dostawa prefabrykatów rowu strzeleckiego (płyty) do miejsca składowania: Kopytów. zadanie nr 25:Dostawa prefabrykatów ściany oporowej do miejsca składowania: Kopytów. zadanie nr 26:Dostawa jeży żelbetowych do miejsca składowania: Włodawa. zadanie nr 27:Dostawa płyt trapezowych do miejsca składowania: Włodawa. zadanie nr 28: Dostawa prefabrykatów rowu strzeleckiego (płyty) do miejsca składowania: Włodawa. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje dostawy materiałów fortyfikacyjnych w ramach NPOiO Tarcza Wschód (jeże żelbetowe, płyty i prefabrykaty betonowe) do miejsc składowania: Giżycko, Antonowo, Suwałki, Gołdap, Krywlany, Karakule, Kopytów, Włodawa, w ogólnej ilości: jeż żelbetowy: 56 200 szt. płyta trapezowa: 13 240 szt. prefabrykat rowu strzeleckiego (płyta): 5 220 szt. prefabrykat ściany oporowej 153 szt. definicja pojęcia „partii”: 1 partia = 1 000 sztuk, w przypadku zadań obejmujących ilość mniejszą niż 1000 szt. za partię uznaje się ilość przewidzianą dla danego zadania Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć dla każdej partii dostawy przedmiotu umowy bezpłatne reprezentatywne egzemplarze testowe zwane dalej „próbkami” w ilości po jednym dodatkowym egzemplarzu każdego wyrobu. Zamawiający zgodnie z art. 455 ust. 1 pkt. 1 Pzp w zw. z art. 454 ust. 1 pkt. 1 Pzp przewiduje możliwość wprowadzenia zmian do treści zawartej umowy w stosunku do treści oferty na podstawie, której dokonano wyboru Wykonawcy, w następującym zakresie: 1) udziału podwykonawcy (lub jego zmiana) na etapie realizacji umowy, jeżeli Wykonawca na żądanie Zamawiającego przedstawi oświadczenie, że podwykonawca nie znajduje się na żadnej z list sankcyjnych UE, w szczególności ustanowionych na podstawie: Rozporządzenia Rady (UE) nr 269/2014 z dnia 17 marca 2014 r. w sprawie środków ograniczających w związku z działaniami podważającymi integralność terytorialną, suwerenność i niezależność Ukrainy, Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie, oraz że nie znajduje się w wykazie prowadzonym przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji na podstawie ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz.U. 2025 poz. 514). Wykonawca nie może powierzyć wykonania części zamówienia podwykonawcom pochodzącym z państw trzecich niebędących stronami umów międzynarodowych zapewniającymi dostęp do rynku zamówień publicznych na zasadzie wzajemności, a podwykonawcy nie mogą powierzyć wykonania części zamówienia dalszym podwykonawcom pochodzącym z państw trzecich niebędących stronami umów międzynarodowych. 2) zmiany zakresu podwykonawstwa, która jest niezbędna dla prawidłowej realizacji zamówienia oraz zmiana ta nie modyfikuje ogólnego charakteru umowy, nie prowadzi do zastąpienia Wykonawcy innym podmiotem. 3) zmiany maksymalnego terminu wykonania umowy w zakresie zamówienia opcjonalnego oznaczonego do 30.10.2026 r. poprzez jego wydłużenie maksymalnie do jednego miesiąca jednak nie później niż do 30.11.2026 r. – w związku z decyzjami organu nadrzędnego w stosunku Zamawiającego, które na etapie realizacji postępowania są niemożliwe do przewidzenia i ujawnią się w trakcie realizacji umowy (Zamawiający poinformuje Wykonawcę o zaistniałej sytuacji nie później niż do 14.10.2026 r.). 4) zmiany terminu wykonania umowy o okres nie dłuższy niż okres trwania postępowania odwoławczego przed Krajową Izbą Odwoławczą oraz sądem powszechnym, w przypadku, gdy zostało wniesione odwołanie w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, jednak nie dłużej niż do 30.12.2026 r. 5) zmiany miejsca dostawy w promieniu 30 km od pierwotnie wskazanej lokalizacji
Interne Kennung: 15/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na podstawie art. 138 ust. 2 pkt. 2 ustawy Pzp Zamawiający skrócił termin składania ofert do 15 dni od dnia wysłania ogłoszenia do publikacji w Dzienniku UE ze względu na pilną potrzebę udzielenia zamówienia. W świetle utrwalonej linii orzeczniczej TSUE dotyczącej systemu zamówień publicznych, w tym w szczególności spraw dotyczących zasad przejrzystości, równego traktowania oraz ochrony konkurencji, podkreśla się, że wszelkie odstępstwa od standardowych procedur muszą być interpretowane zawężająco, a ich zastosowanie jest dopuszczalne wyłącznie w zakresie niezbędnym do osiągnięcia celu publicznego. Trybunał konsekwentnie wskazuje, że zasady równego traktowania wykonawców i przejrzystości postępowania stanowią fundament systemu zamówień publicznych, natomiast wyjątki od nich nie mogą prowadzić do naruszenia istoty konkurencji, lecz wyłącznie do jej proporcjonalnego ograniczenia, jeżeli jest to obiektywnie uzasadnione. Analogicznie w orzecznictwie Krajowej Izby Odwoławczej utrwalone jest stanowisko, zgodnie z którym przesłanka pilnej potrzeby udzielenia zamówienia musi mieć charakter obiektywny, zewnętrzny wobec zamawiającego oraz nie może wynikać z okoliczności organizacyjnych lub opóźnień po stronie zamawiającego. Wskazuje się również, że obowiązkiem zamawiającego jest wykazanie realnego związku przyczynowego pomiędzy zastosowaniem skróconego terminu a ochroną istotnego interesu publicznego, przy czym ocena ta musi być dokonana w oparciu o całokształt okoliczności faktycznych i prawnych sprawy. Komisja Europejska w swoich wytycznych dotyczących stosowania dyrektyw zamówieniowych w sytuacjach pilnych oraz w interpretacjach dotyczących procedur przyspieszonych wskazuje, że mechanizmy skrócenia terminów mogą być stosowane w przypadkach, w których zachowanie standardowych terminów prowadziłoby do istotnego zakłócenia realizacji zadań publicznych, w szczególności w obszarach związanych z bezpieczeństwem państwa, infrastrukturą krytyczną lub reagowaniem na zmieniające się warunki strategiczne. Podkreśla się jednocześnie konieczność zachowania testu proporcjonalności oraz obowiązek wykazania, że zastosowany środek jest najmniej restrykcyjny spośród dostępnych i jednocześnie skuteczny. Urząd Zamówień Publicznych w swoich opiniach interpretacyjnych dotyczących art. 138 ust. 2 pkt 2 Pzp konsekwentnie wskazuje, że skrócenie terminu jest dopuszczalne wyłącznie w sytuacjach, w których zamawiający wykaże, iż brak jego zastosowania prowadziłby do realnej niemożności osiągnięcia celu publicznego w zakładanym horyzoncie czasowym, a nie jedynie do jego przesunięcia o charakterze organizacyjnym. W niniejszym stanie faktycznym przedmiot zamówienia obejmuje dostawy materiałów fortyfikacyjnych w ramach programu NPOiO „Tarcza Wschód”, obejmującego rozwój i wzmacnianie infrastruktury inżynieryjno-obronnej Rzeczypospolitej Polskiej na kierunku wschodnim. Przedmiot zamówienia stanowi element wykonawczy systemu infrastruktury obronnej i obejmuje komponenty niezbędne do realizacji kolejnych etapów programu, w tym jeże żelbetowe, płyty oraz prefabrykaty betonowe, które mają zostać rozmieszczone w lokalizacjach operacyjnych o znaczeniu strategicznym. Zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt. 2 ustawy Pzp zachodzi konieczność ochrony bezpieczeństwa granic kraju, których brak zabezpieczenia fortyfikacjami stanowi realne zagrożenie występowaniem nieprzewidywalnych okoliczności prowadzących do pojawienia się nieuchronnej szkody dużych rozmiarów jak i narażenia życia i zdrowia ludzi – co oznacza potrzeby niezwłocznego udzielenia zamówienia w celu zapobieżenia skutkom określonym jak wyżej. W ocenie Zamawiającego, przeprowadzonej zgodnie z zasadą proporcjonalności wynikającą z art. 16 Pzp oraz ogólnych zasad prawa unijnego, skrócenie terminu do 15 dni stanowi środek najmniej ingerujący w zasadę konkurencji, który jednocześnie pozwala na osiągnięcie celu publicznego w postaci terminowej realizacji.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44114200 Betonerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44114100 Fertigbeton
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa jeży żelbetowych do miejsca składowania: Giżycko.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa jeży żelbetowych do miejsca składowania: Giżycko, zgodnie ze wskazanym przez Zamawiającego opisem, zakresem oraz wymaganiami określonymi w dokumentacji postępowania w ilości w zakresie podstawowym 9000 szt.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje działając na podstawie art. 441 ustawy Pzp, możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na możliwości zwiększenia zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia określonego co do asortymentu i ilości – gwarantowanego Wykonawcy, o ilości wynikające z nieprzewidzialnych, uzasadnionych potrzeb związanych z zabezpieczeniem celu, któremu mają służyć, których Zamawiający nie mógł przewidzieć w dniu zawarcia umowy. Zamawiający przewiduje realizacje opcji jak powyżej również w sytuacji tzw. kryzysowej tj. konfliktu zbrojnego lub innej sytuacji w której wystąpi lub może wystąpić szkoda w mieniu o niespotykanych zwykle rozmiarach lub zagrażająca zdrowiu i życiu obywateli. Wielkość i zakres opcji wynosi odpowiednio dla każdego zadania zwiększenie do 100% zakresu ilościowego określonego dla zakresu podstawowego. 1) Termin realizacji zamówień opcjonalnych: Przy ilościach nie większych niż 1000 szt. do 30 dni kalendarzowych od daty złożenia zamówienia. Przy ilościach powyżej 1000 szt. do 50 dni kalendarzowych od daty złożenia zamówienia. Zamawiający wskazuje, że opcja może być uruchomiona od dnia zawarcia umowy Ostatnie zamówienie będzie złożone nie później niż na 30 lub 50 dni (w zależności od wielkości złożonego zamówienia) dni przed końcową datą obowiązywania umowy. W przypadku wystąpienia sytuacji kryzysowej jak powyżej Zamawiający przewiduje możliwość zdecydowanego skrócenia terminów realizacji prawa opcji (liczonych od dnia złożenia zamówienia) co najmniej o 1/3 maksymalnego terminu wykonania tejże opcji. Ustalenie krótszego terminu realizacji prawa opcji w sytuacji kryzysowej nastąpi w trybie roboczym pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcą przy założeniu że ustalony termin nie będzie dłuższy niż 3/4 pierwotnie wymaganego terminu. 2) Wykonawca w ramach realizacji prawa opcji jest również zobowiązany do dostarczania dodatkowych, bezpłatnych egzemplarzy przedmiotu zamówienia („PRÓBKI”) analogicznie jak w zakresie zamówienia podstawowego § 2 ust. 2 pkt. 2) umowy oraz wszystkich dokumentów wymaganych dla zamówienia podstawowego. Dostawy będą świadczone sukcesywnie w asortymencie i w wysokości rzeczywistych potrzeb zgodnie z warunkami umowy. Rzeczywista ilość zamawianego asortymentu i jego rodzaj w ramach prawa opcji jest w pełni uzależniona od bieżących potrzeb Zamawiającego. Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia w stosunku do Zamawiającego w wypadku braku realizacji umowy z uwzględnieniem prawa opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa płyt trapezowych do miejsca składowania: Giżycko
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa płyt trapezowych do miejsca składowania: Giżycko, zgodnie ze wskazanym przez Zamawiającego opisem, zakresem oraz wymaganiami określonymi w dokumentacji postępowania w ilości w zakresie podstawowym 1 720 szt.
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje działając na podstawie art. 441 ustawy Pzp, możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na możliwości zwiększenia zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia określonego co do asortymentu i ilości – gwarantowanego Wykonawcy, o ilości wynikające z nieprzewidzialnych, uzasadnionych potrzeb związanych z zabezpieczeniem celu, któremu mają służyć, których Zamawiający nie mógł przewidzieć w dniu zawarcia umowy. Zamawiający przewiduje realizacje opcji jak powyżej również w sytuacji tzw. kryzysowej tj. konfliktu zbrojnego lub innej sytuacji w której wystąpi lub może wystąpić szkoda w mieniu o niespotykanych zwykle rozmiarach lub zagrażająca zdrowiu i życiu obywateli. Wielkość i zakres opcji wynosi odpowiednio dla każdego zadania zwiększenie do 100% zakresu ilościowego określonego dla zakresu podstawowego. 1) Termin realizacji zamówień opcjonalnych: Przy ilościach nie większych niż 1000 szt. do 30 dni kalendarzowych od daty złożenia zamówienia. Przy ilościach powyżej 1000 szt. do 50 dni kalendarzowych od daty złożenia zamówienia. Zamawiający wskazuje, że opcja może być uruchomiona od dnia zawarcia umowy Ostatnie zamówienie będzie złożone nie później niż na 30 lub 50 dni (w zależności od wielkości złożonego zamówienia) dni przed końcową datą obowiązywania umowy. W przypadku wystąpienia sytuacji kryzysowej jak powyżej Zamawiający przewiduje możliwość zdecydowanego skrócenia terminów realizacji prawa opcji (liczonych od dnia złożenia zamówienia) co najmniej o 1/3 maksymalnego terminu wykonania tejże opcji. Ustalenie krótszego terminu realizacji prawa opcji w sytuacji kryzysowej nastąpi w trybie roboczym pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcą przy założeniu że ustalony termin nie będzie dłuższy niż 3/4 pierwotnie wymaganego terminu. 2) Wykonawca w ramach realizacji prawa opcji jest również zobowiązany do dostarczania dodatkowych, bezpłatnych egzemplarzy przedmiotu zamówienia („PRÓBKI”) analogicznie jak w zakresie zamówienia podstawowego oraz wszystkich dokumentów wymaganych dla zamówienia podstawowego. Dostawy będą świadczone sukcesywnie w asortymencie i w wysokości rzeczywistych potrzeb zgodnie z warunkami umowy. Rzeczywista ilość zamawianego asortymentu i jego rodzaj w ramach prawa opcji jest w pełni uzależniona od bieżących potrzeb Zamawiającego. Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia w stosunku do Zamawiającego w wypadku braku realizacji umowy z uwzględnieniem prawa opcji.
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa prefabrykatów rowu strzeleckiego (płyty) do miejsca składowania: Giżycko.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa prefabrykatów rowu strzeleckiego (płyty) do miejsca składowania: Giżycko, zgodnie ze wskazanym przez Zamawiającego opisem, zakresem oraz wymaganiami określonymi w dokumentacji postępowania w ilości w zakresie podstawowym 900 szt.
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa prefabrykatów ściany oporowej do miejsca składowania: Giżycko.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa prefabrykatów ściany oporowej do miejsca składowania: Giżycko, zgodnie ze wskazanym przez Zamawiającego opisem, zakresem oraz wymaganiami określonymi w dokumentacji postępowania w ilości w zakresie podstawowym 45 szt.
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa jeży żelbetowych do miejsca składowania: Antonowo.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa jeży żelbetowych do miejsca składowania: Antonowo, zgodnie ze wskazanym przez Zamawiającego opisem, zakresem oraz wymaganiami określonymi w dokumentacji postępowania w ilości w zakresie podstawowym 2 300 szt.
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa płyt trapezowych do miejsca składowania: Antonowo.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa płyt trapezowych do miejsca składowania: Antonowo, zgodnie ze wskazanym przez Zamawiającego opisem, zakresem oraz wymaganiami określonymi w dokumentacji postępowania w ilości w zakresie podstawowym 950 szt.
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa jeży żelbetowych do miejsca składowania: Suwałki.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa jeży żelbetowych do miejsca składowania: Suwałki., zgodnie ze wskazanym przez Zamawiającego opisem, zakresem oraz wymaganiami określonymi w dokumentacji postępowania w ilości w zakresie podstawowym 4 600 szt.
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0009
Titel: Dostawa płyt trapezowych do miejsca składowania: Suwałki.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa płyt trapezowych do miejsca składowania: Suwałki, zgodnie ze wskazanym przez Zamawiającego opisem, zakresem oraz wymaganiami określonymi w dokumentacji postępowania w ilości w zakresie podstawowym 1670 szt.
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Los: LOT-0010
Titel: Dostawa prefabrykatów rowu strzeleckiego (płyty) do miejsca składowania: Suwałki.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa prefabrykatów rowu strzeleckiego (płyty) do miejsca składowania: Suwałki., zgodnie ze wskazanym przez Zamawiającego opisem, zakresem oraz wymaganiami określonymi w dokumentacji postępowania w ilości w zakresie podstawowym 620 szt.
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Los: LOT-0011
Titel: Dostawa prefabrykatów ściany oporowej do miejsca składowania: Suwałki.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa prefabrykatów ściany oporowej do miejsca składowania: Suwałki, zgodnie ze wskazanym przez Zamawiającego opisem, zakresem oraz wymaganiami określonymi w dokumentacji postępowania w ilości w zakresie podstawowym 3 szt.
Interne Kennung: Zadanie nr 10
Los: LOT-0012
Titel: Dostawa jeży żelbetowych do miejsca składowania: Gołdap
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa jeży żelbetowych do miejsca składowania: Gołdap, zgodnie ze wskazanym przez Zamawiającego opisem, zakresem oraz wymaganiami określonymi w dokumentacji postępowania w ilości w zakresie podstawowym 6000 szt.
Interne Kennung: Zadanie nr 11
Los: LOT-0013
Titel: Dostawa płyt trapezowych do miejsca składowania: Gołdap
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa płyt trapezowych do miejsca składowania: Gołdap, zgodnie ze wskazanym przez Zamawiającego opisem, zakresem oraz wymaganiami określonymi w dokumentacji postępowania w ilości w zakresie podstawowym 1 300 szt.
Interne Kennung: Zadanie nr 12
Los: LOT-0014
Titel: Dostawa prefabrykatów rowu strzeleckiego (płyty) do miejsca składowania: Gołdap
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa prefabrykatów rowu strzeleckiego (płyty) do miejsca składowania: Gołdap, zgodnie ze wskazanym przez Zamawiającego opisem, zakresem oraz wymaganiami określonymi w dokumentacji postępowania w ilości w zakresie podstawowym 500 szt.
Interne Kennung: Zadanie nr 13
Los: LOT-0015
Titel: Dostawa jeży żelbetowych do miejsca składowania: Krywlany.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa jeży żelbetowych do miejsca składowania: Krywlany., zgodnie ze wskazanym przez Zamawiającego opisem, zakresem oraz wymaganiami określonymi w dokumentacji postępowania w ilości w zakresie podstawowym 15 000 szt.
Interne Kennung: Zadanie nr 14
Los: LOT-0016
Titel: Dostawa płyt trapezowych do miejsca składowania: Krywlany
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa płyt trapezowych do miejsca składowania: Krywlany., zgodnie ze wskazanym przez Zamawiającego opisem, zakresem oraz wymaganiami określonymi w dokumentacji postępowania w ilości w zakresie podstawowym 3 100 szt.
Interne Kennung: Zadanie nr 15
Los: LOT-0017
Titel: Dostawa prefabrykatów rowu strzeleckiego (płyty) do miejsca składowania: Krywlany.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa prefabrykatów rowu strzeleckiego (płyty) do miejsca składowania: Krywlany., zgodnie ze wskazanym przez Zamawiającego opisem, zakresem oraz wymaganiami określonymi w dokumentacji postępowania w ilości w zakresie podstawowym 1 300 szt.
Interne Kennung: Zadanie nr 16
Los: LOT-0018
Titel: Dostawa prefabrykatów ściany oporowej do miejsca składowania: Krywlany
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa prefabrykatów ściany oporowej do miejsca składowania: Krywlany, zgodnie ze wskazanym przez Zamawiającego opisem, zakresem oraz wymaganiami określonymi w dokumentacji postępowania w ilości w zakresie podstawowym 50 szt.
Interne Kennung: Zadanie nr 17
Los: LOT-0019
Titel: Dostawa jeży żelbetowych do miejsca składowania: Karakule
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa jeży żelbetowych do miejsca składowania: Karakule, zgodnie ze wskazanym przez Zamawiającego opisem, zakresem oraz wymaganiami określonymi w dokumentacji postępowania w ilości w zakresie podstawowym 9000 szt.
Interne Kennung: Zadanie nr 18
Los: LOT-0020
Titel: Dostawa płyt trapezowych do miejsca składowania: Karakule.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa płyt trapezowych do miejsca składowania: Karakule, zgodnie ze wskazanym przez Zamawiającego opisem, zakresem oraz wymaganiami określonymi w dokumentacji postępowania w ilości w zakresie podstawowym 2300 szt.
Interne Kennung: Zadanie nr 19
Los: LOT-0021
Titel: Dostawa prefabrykatów ściany oporowej do miejsca składowania: Karakule.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa prefabrykatów ściany oporowej do miejsca składowania: Karakule, zgodnie ze wskazanym przez Zamawiającego opisem, zakresem oraz wymaganiami określonymi w dokumentacji postępowania w ilości w zakresie podstawowym 25 szt.
Interne Kennung: Zadanie nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Dostawa jeży żelbetowych do miejsca składowania: Kopytów.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa jeży żelbetowych do miejsca składowania: Kopytów, zgodnie ze wskazanym przez Zamawiającego opisem, zakresem oraz wymaganiami określonymi w dokumentacji postępowania w ilości w zakresie podstawowym 4000 szt.
Interne Kennung: Zadanie nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Dostawa płyt trapezowych do miejsca składowania: Kopytów.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa płyt trapezowych do miejsca składowania: Kopytów, zgodnie ze wskazanym przez Zamawiającego opisem, zakresem oraz wymaganiami określonymi w dokumentacji postępowania w ilości w zakresie podstawowym 900 szt.
Interne Kennung: Zadanie nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Dostawa prefabrykatów rowu strzeleckiego (płyty) do miejsca składowania: Kopytów.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa prefabrykatów rowu strzeleckiego (płyty) do miejsca składowania: Kopytów, zgodnie ze wskazanym przez Zamawiającego opisem, zakresem oraz wymaganiami określonymi w dokumentacji postępowania w ilości w zakresie podstawowym 450 szt.
Interne Kennung: Zadanie nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Dostawa prefabrykatów ściany oporowej do miejsca składowania: Kopytów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa prefabrykatów ściany oporowej do miejsca składowania: Kopytów, zgodnie ze wskazanym przez Zamawiającego opisem, zakresem oraz wymaganiami określonymi w dokumentacji postępowania w ilości w zakresie podstawowym 30 szt.
Interne Kennung: Zadanie nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Dostawa jeży żelbetowych do miejsca składowania: Włodawa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa jeży żelbetowych do miejsca składowania: Włodawa, zgodnie ze wskazanym przez Zamawiającego opisem, zakresem oraz wymaganiami określonymi w dokumentacji postępowania w ilości w zakresie podstawowym 6 300 szt.
Interne Kennung: Zadanie nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Dostawa płyt trapezowych do miejsca składowania: Włodawa.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa płyt trapezowych do miejsca składowania: Włodawa, zgodnie ze wskazanym przez Zamawiającego opisem, zakresem oraz wymaganiami określonymi w dokumentacji postępowania w ilości w zakresie podstawowym 1300 szt.
Interne Kennung: Zadanie nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Dostawa prefabrykatów rowu strzeleckiego (płyty) do miejsca składowania: Włodawa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa prefabrykatów rowu strzeleckiego (płyty) do miejsca składowania: Włodawa, zgodnie ze wskazanym przez Zamawiającego opisem, zakresem oraz wymaganiami określonymi w dokumentacji postępowania w ilości w zakresie podstawowym 450 szt.
Interne Kennung: Zadanie nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Dostawa prefabrykatów rowu strzeleckiego (płyty) do miejsca składowania: Karakule
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa prefabrykatów rowu strzeleckiego (płyty) do miejsca składowania: Karakule, zgodnie ze wskazanym przez Zamawiającego opisem, zakresem oraz wymaganiami określonymi w dokumentacji postępowania w ilości w zakresie podstawowym 1000 szt.
Interne Kennung: Zadanie nr 20