2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provozování vrtulníků pro leteckou záchrannou službu - předběžná tržní konzultace
Beschreibung: Zadavatel připravuje veřejnou zakázku s názvem „Provozování vrtulníků pro leteckou záchrannou službu“. Předmětem plnění veřejné zakázky bude poskytování služby spočívající v provozování vrtulníků pro leteckou záchrannou službu za účelem řádného plnění úkolů stanovených zákonem č. 374/2011 Sb., o zdravotnické záchranné službě, ve znění pozdějších předpisů, což zahrnuje zajištění vrtulníků dodavatelem jako jejich provozovatelem, jejich údržby, jakož i dalších vhodných úkonů a činností k zajištění jejich řádného provozu a letu, zajištění letové posádky vrtulníků, zajištění pozemní obsluhy vrtulníků, držení každodenní pohotovosti a provádění letů vrtulníků pro zajištění řádného výkonu úkolů letecké záchranné služby z výjezdové základny dle pokynů příslušného zdravotnického operačního střediska v působnosti zdravotnické záchranné služby ("ZZS") na osmi výjezdových základnách: ZZS Karlovarského kraje, p. o., ZZS Libereckého kraje, p. o., ZZS Ústeckého kraje, p. o., ZZS Olomouckého kraje, ZZS Jihočeského kraje, p. o. , ZZS Kraje Vysočina, p. o., ZZS Královéhradeckého kraje, p. o. a ZZS Plzeňského kraje, p. o. Před zahájením zadávacího řízení veřejné zakázky se zadavatel rozhodl provést předběžnou tržní konzultaci. Předběžná tržní konzultace je možností zadavatele předtím, než zahájí zadávací řízení na veřejnou zakázku komunikovat s dodavateli a zjišťovat jejich možnosti a návrhy řešení. Dodavatelé se budou moci k navrhovaným parametrům zakázky vyjádřit. Dojde tak ke zvýšení transparentnosti zadávacího řízení a získání relevantních a objektivních informací o možnostech trhu, tak aby mohl zadavatel optimálně nastavit zadávací podmínky veřejné zakázky, resp. celkové řešení zadávacího řízení. Bližší podmínky předběžné tržní konzultace jsou uvedeny v Pozvánce k účasti na předběžné tržní konzultaci, která je uveřejněna na profilu zadavatele na adrese: https://tenderarena.cz/dodavatel/zakazka/887490. Zájemci o účast na předběžné tržní konzultaci se mohou registrovat nejpozději do 12.června 2026 do 23:59 hodin na e-mailové adrese vaclav.tuma@mzd.gov.cz. Registraci je možné uskutečnit rovněž pomocí zprávy odeslané zadavateli cestou elektronického nástroje TENDERARENA.
Interne Kennung: Provozování vrtulníků pro leteckou záchrannou službu - předběžná tržní konzultace
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60443000 Luftrettungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001