345880-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Sektorale Forstplanung – Zhotovení LHP s platností 2028 – 2037
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZhotovení LHP s platností 2028 – 2037
BeschreibungPředmětem VZ je zhotovení (obnova) lesních hospodářských plánů (dále jen „LHP“) s platností od 1. 1. 2028 do 31. 12. 2037 pro vybrané lesní hospodářské celky (dále jen „LHC“) zadavatele na celkové předpokládané výměře až 12 900 ha.
Interne KennungVLS-NAK-2026-119-1900
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77231900 Sektorale Forstplanung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft
5. Los
LosLOT-0001
TitelLHC Dolní Lomnice
BeschreibungPředmětem VZ je zhotovení (obnova) LHP s platností od 1. 1. 2028 do 31. 12. 2037.
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZVZ vyhrazuje právo na změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, a to v případě, kdy bude smluvní vztah s vybraným dodavatelem ukončen (zejména v případě, kdy vybraný dodavatel nebude své povinnosti plnit řádně), konkrétně dle důvodů uvedených ve smlouvě.
LosLOT-0002
TitelLHC Žárovice a LHC Slavkov
Interne Kennung2