See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usługi w zakresie pielęgnacji drzewostanu oraz usuwania drzew i krzewów na terenach m.st. Warszawy znajdujących się w zarządzaniu ZGN w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
Beschreibung: Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje następujące usługi w zakresie pielęgnacji drzewostanu oraz usuwania drzew i krzewów: 1) prześwietlanie koron drzew i prace pielęgnacyjne w drzewostanie i skupinach krzewów, 2) zabezpieczenie miejsc objętych zagrożeniem i usuwanie zagrożeń, tj. usuwanie konarów i gałęzi stwarzających zagrożenie dla ludzi i ich mienia z zabezpieczaniem uszkodzeń (ran) w drzewach oraz usuwanie samosiewów drzew i odrostów korzeniowych drzew, 3) wycinanie i karczowanie drzew i krzewów, na które Zamawiający uzyskał decyzje zezwalające od Marszałka Województwa Mazowieckiego, 4) likwidacja pozostałości (masy drzewnej) po robotach w drzewostanie i krzewach oraz powstałych w wyniku zmiennych warunków atmosferycznych (wiatry, opady), 5) inne niezbędne prace w drzewostanie zlecane przez Zamawiającego, 6) bieżące monitorowanie stanu drzewostanu na terenach Rejonów i informowanie Zamawiającego o dostrzeżonych podczas wykonywania niniejszej umowy zagrożeniach wynikających z nieprawidłowego stanu drzewostanu znajdującego się na terenach Rejonów, a o których Zamawiający nie miał wiedzy. Pozostałe zawarte w SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 612928-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211300 Rodung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rejon 1 DOM Służewiec, DOM Wierzbno
Beschreibung: Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje następujące usługi w zakresie pielęgnacji drzewostanu oraz usuwania drzew i krzewów na terenie DOM Służewiec i DOM Wierzbno 1) prześwietlanie koron drzew i prace pielęgnacyjne w drzewostanie i skupinach krzewów, 2) zabezpieczenie miejsc objętych zagrożeniem i usuwanie zagrożeń, tj. usuwanie konarów i gałęzi stwarzających zagrożenie dla ludzi i ich mienia z zabezpieczaniem uszkodzeń (ran) w drzewach oraz usuwanie samosiewów drzew i odrostów korzeniowych drzew, 3) wycinanie i karczowanie drzew i krzewów, na które Zamawiający uzyskał decyzje zezwalające od Marszałka Województwa Mazowieckiego, 4) likwidacja pozostałości (masy drzewnej) po robotach w drzewostanie i krzewach oraz powstałych w wyniku zmiennych warunków atmosferycznych (wiatry, opady), 5) inne niezbędne prace w drzewostanie zlecane przez Zamawiającego, 6) bieżące monitorowanie stanu drzewostanu na terenach Rejonów i informowanie Zamawiającego o dostrzeżonych podczas wykonywania niniejszej umowy zagrożeniach wynikających z nieprawidłowego stanu drzewostanu znajdującego się na terenach Rejonów, a o których Zamawiający nie miał wiedzy. Pozostałe zawarte w SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Rejon 2 DOM Wiśniowa, DOM Madalińskiego
Beschreibung: Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje następujące usługi w zakresie pielęgnacji drzewostanu oraz usuwania drzew i krzewów na terenie DOM Madalińskiego i DOM Wiśniowa: 1) prześwietlanie koron drzew i prace pielęgnacyjne w drzewostanie i skupinach krzewów, 2) zabezpieczenie miejsc objętych zagrożeniem i usuwanie zagrożeń, tj. usuwanie konarów i gałęzi stwarzających zagrożenie dla ludzi i ich mienia z zabezpieczaniem uszkodzeń (ran) w drzewach oraz usuwanie samosiewów drzew i odrostów korzeniowych drzew, 3) wycinanie i karczowanie drzew i krzewów, na które Zamawiający uzyskał decyzje zezwalające od Marszałka Województwa Mazowieckiego, 4) likwidacja pozostałości (masy drzewnej) po robotach w drzewostanie i krzewach oraz powstałych w wyniku zmiennych warunków atmosferycznych (wiatry, opady), 5) inne niezbędne prace w drzewostanie zlecane przez Zamawiającego, 6) bieżące monitorowanie stanu drzewostanu na terenach Rejonów i informowanie Zamawiającego o dostrzeżonych podczas wykonywania niniejszej umowy zagrożeniach wynikających z nieprawidłowego stanu drzewostanu znajdującego się na terenach Rejonów, a o których Zamawiający nie miał wiedzy. Pozostałe zawarte w SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Rejon 3 DOM Konduktorska, DOM Polkowska
Beschreibung: Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje następujące usługi w zakresie pielęgnacji drzewostanu oraz usuwania drzew i krzewów na terenie DOM Konduktorska i DOM Polkowska: 1) prześwietlanie koron drzew i prace pielęgnacyjne w drzewostanie i skupinach krzewów, 2) zabezpieczenie miejsc objętych zagrożeniem i usuwanie zagrożeń, tj. usuwanie konarów i gałęzi stwarzających zagrożenie dla ludzi i ich mienia z zabezpieczaniem uszkodzeń (ran) w drzewach oraz usuwanie samosiewów drzew i odrostów korzeniowych drzew, 3) wycinanie i karczowanie drzew i krzewów, na które Zamawiający uzyskał decyzje zezwalające od Marszałka Województwa Mazowieckiego, 4) likwidacja pozostałości (masy drzewnej) po robotach w drzewostanie i krzewach oraz powstałych w wyniku zmiennych warunków atmosferycznych (wiatry, opady), 5) inne niezbędne prace w drzewostanie zlecane przez Zamawiającego, 6) bieżące monitorowanie stanu drzewostanu na terenach Rejonów i informowanie Zamawiającego o dostrzeżonych podczas wykonywania niniejszej umowy zagrożeniach wynikających z nieprawidłowego stanu drzewostanu znajdującego się na terenach Rejonów, a o których Zamawiający nie miał wiedzy. Pozostałe zawarte w SWZ