See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Komplexní pozemkové úpravy Černětice a Račí
Beschreibung: Vypracování návrhu komplexních pozemkových úprav (dále jen "KoPÚ") v katastrálním území Černětice a Račí u Nišovic včetně nezbytných geodetických prací v třídě přesnosti určené pro obnovu katastru nemovitostí. Do obvodu komplexních pozemkových úprav jsou zahrnuta celá katastrální území Černětice a Račí u Nišovic, mimo zastavěných území obce. Předpokládaná celková výměra řešeného území je v obou katastrálních území 669 ha.
Interne Kennung: SP5544/2019-505206
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Obsahem vyhrazené změny závazku je změna rozsahu díla specifikovaného v čl. III smlouvy o dílo a s tím související změna celkové ceny za skutečně realizovaný rozsah díla při zachování jednotkových položkových cen uvedených v položkovém výkazu činností, který je přílohou smlouvy o dílo. Celková cena plnění realizovaného na základě vyhrazené změny závazku ze smlouvy o dílo nad rámec rozsahu díla dle čl. III této smlouvy nesmí přesáhnout 20 % původní hodnoty závazku.