2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi eksperckiej – Wybór 1 eksperta medycznego pomocniczego w dziedzinie chorób płuc dzieci oraz wybór 1 eksperta medycznego pomocniczego w dziedzinie chirurgii klatki piersiowej; Części 1-2
Beschreibung: 1. NAZWA PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: Część 1 – Wybór 1 eksperta medycznego pomocniczego w dziedzinie chorób płuc dzieci, Część 2 – Wybór 1 eksperta medycznego pomocniczego w dziedzinie chirurgii klatki piersiowej 2. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: 2.1. Przedmiotem zamówienia w zakresie części 1 jest wybór eksperta medycznego pomocniczego w dziedzinie chorób płuc dzieci, który w ramach realizacji umowy będzie zobowiązany do wykonania/wykonywania poniższych zadań: 2.1.1. Opracowanie wkładu do dokumentu zawierającego: a) założenia merytoryczne oraz wkład do projektów rozporządzeń Ministra Zdrowia oraz zarządzeń Prezesa NFZ w zakresie zdefiniowania świadczeń oraz produktów rozliczeniowych w lecznictwie szpitalnym, w ambulatoryjnej opiece specjalistycznej oraz w podstawowej opiece zdrowotnej dotyczących chorób płuc dzieci; b) zakres procedur diagnostycznych i/lub leczniczych identyfikowanych kodami klasyfikacji ICD-9 wraz z przypisanymi im kodami z klasyfikacji ICD-10, które powinny być realizowane w lecznictwie szpitalnym, w ambulatoryjnej opiece specjalistycznej oraz w podstawowej opiece zdrowotnej w zakresie chorób płuc dzieci. 2.1.2. Opracowanie schematów optymalnych ścieżek diagnostyki i leczenia pacjenta na podstawie wytycznych klinicznych, dyskusji w zespole eksperckim oraz analizy danych sprawozdawczych i rozliczeniowych dostarczonych przez Zamawiającego. 2.1.3. Udział w spotkaniach zespołu eksperckiego. 2.2. Przedmiotem zamówienia w zakresie części 2 jest wybór eksperta medycznego pomocniczego w dziedzinie chirurgii klatki piersiowej, który w ramach realizacji umowy będzie zobowiązany do wykonania/wykonywania poniższych zadań: 2.1.1. Opracowanie wkładu do dokumentu zawierającego: a) założenia merytoryczne oraz wkład do projektów rozporządzeń Ministra Zdrowia oraz zarządzeń Prezesa NFZ w zakresie zdefiniowania świadczeń oraz produktów rozliczeniowych w lecznictwie szpitalnym, w ambulatoryjnej opiece specjalistycznej oraz w podstawowej opiece zdrowotnej dotyczących chirurgii klatki piersiowej, uwzględniając przygotowanie do zabiegu oraz kontrolę po zabiegu; b) zakres procedur diagnostycznych i/lub leczniczych identyfikowanych kodami klasyfikacji ICD-9 wraz z przypisanymi im kodami z klasyfikacji ICD-10, które powinny być realizowane w lecznictwie szpitalnym, w ambulatoryjnej opiece specjalistycznej oraz w podstawowej opiece zdrowotnej w zakresie chirurgii klatki piersiowej, uwzględniając przygotowanie do zabiegu oraz kontrolę po zabiegu. 2.1.2. Opracowanie schematów optymalnych ścieżek diagnostyki i leczenia pacjenta na podstawie wytycznych klinicznych, dyskusji w zespole eksperckim oraz analizy danych sprawozdawczych i rozliczeniowych dostarczonych przez Zamawiającego. 2.1.3. Udział w spotkaniach zespołu eksperckiego. 2.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) dla części 1 i 2 stanowi załącznik nr 1.1 i 1.2 do SWZ 2.4. Zgodnie z art. 257 ustawy Pzp. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 2.5. Na podstawie art. 256 ustawy Pzp. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia odpowiednio przed upływem terminu składania ofert, jeżeli wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione. 2.6. Zamówienie musi być zrealizowane zgodnie z wymaganiami określonymi w niniejszej SWZ, OPZ i PPU oraz pozostałej dokumentacji postępowania.
Vorherige Bekanntmachung: 121284-2025
Interne Kennung: ZZP.ZP.412.06.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Wybór 1 eksperta medycznego pomocniczego w dziedzinie chorób płuc dzieci
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wybór 1 eksperta medycznego pomocniczego (1 osoby) w dziedzinie chorób płuc dzieci
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Wybór 1 eksperta medycznego pomocniczego w dziedzinie chirurgii klatki piersiowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wybór 1 eksperta medycznego pomocniczego (1 osoby) w dziedzinie chirurgii klatki piersiowej
Interne Kennung: Część 2