345962-2026 - Ergebnis
Polen – Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen – RDW w Chełmie. Usługi utrzymania czystości w pasach drogowych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RDW w Chełmie. Usługi utrzymania czystości w pasach drogowych
Beschreibung: 1. Zamówienie obejmuje wykonanie usług utrzymania czystości w pasach drogowych dróg wojewódzkich w roku 2026 na terenie działania Obwodu Drogowego w Chełmie (Zadanie nr 1) oraz Obwodu Drogowego w Krzczonowie (Zadanie nr 2). 2. Zakres usług dla każdego zadania obejmuje: - Oczyszczenie odcinków dróg na całej szerokości pasa drogowego obustronnie z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń w postaci piasku, błota, śmieci, kamieni, uschniętych gałęzi itp., a także oczyszczenie urządzeń odwadniających drogi tj. ścieków podchodnikowych, korytek odwadniających. - W miejscowościach gdzie znajdują się krawężniki, chodniki, wyspy rozdzielające i azyle dla pieszych jezdnia musi być oczyszczona przy krawężnikach na szerokości 75 cm od każdej z dwóch krawędzi, chodnik na całej szerokości, zatoki autobusowe przy krawężnikach. - Czyszczenie jezdni, chodników można wykonać ręcznie lub mechanicznie z zastosowaniem odpowiedniego sprzętu (zamiatarki, sprzęt ręczny do zamiatania), który zapewni warunki BHP. - Wykonawca winien dysponować sprzętem do wywozu śmieci i nieczystości, zabrania się wrzucania odpadów do koszy ulicznych. Zebrane odpady należy zagospodarować zgodnie z ustawą o odpadach z dnia 14 grudnia 2012r. (Dz.U.2023 r. poz. 1587 z póź. zm.) lub powierzyć te czynności przedsiębiorcy posiadającemu odpowiednie zezwolenie. Wszelkie koszty z tym związane ponosi Wykonawca. Na potwierdzenie prawidłowego zagospodarowania odpadów Wykonawca po zgłoszeniu usługi do odbioru przedłoży Zamawiającemu dokument potwierdzający prawidłowe zagospodarowanie odpadów (dotyczy każdego z etapów). W przypadku braku odpadów Wykonawca przedłoży zamawiającemu oświadczenie w formie pisemnej o ich braku. - Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia bezpiecznych warunków ruchu kołowego i pieszego w rejonie prowadzonych usług objętych umową na podstawie projektu tymczasowej organizacji ruchu przekazanej przez Zamawiającego. Zamawiający zastrzega sobie prawo kontroli prawidłowości oznakowania wykonywanej usługi, zgodnie z przekazanym projektem organizacji ruchu. - Sprzęt biorący udział w realizacji zamówienia musi być wyposażony w lampy ostrzegawcze (pulsujące) koloru pomarańczowego/żółtego, pracownicy w kamizelki ostrzegawcze. 3. Zamówienie należy wykonać zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia i wymaganiami określonymi w załączonej Specyfikacji Technicznej w sposób gwarantujący należytą jakość. 4. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na poszczególne zadania z zachowaniem pełnego zakresu usług. Wykonawca może złożyć ofertę na wykonanie jednego lub dwóch zadań wyszczególnionych w pkt. IV.1 SWZ. 5. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia zakresu usług objętych zamówieniem. 6. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, ogólne rozporządzenie o ochronie danych (Dz.U. UE L 119 z 4.5.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuje, że: — administratorem Pani/Pana danych osobowych jest dyrektor ZDW w Lublinie, ul. B. Dobrzańskiego 3, 20-262, Lublin, POLSKA, — z inspektorem danych osobowych Zarządu Dróg Wojewódzkich w Lublinie można skontaktować się za pomocą e-maila (iod@zdw.lublin.pl ). Szczegółowe informacje dot. RODO znajdują się w dokumentach zamówienia. 7. Zamawiający, zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy Pzp najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona. 8. Zamawiający przewiduje wymagania wskazane w art. 95 ust. 1 w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności, o których mowa w pkt XXVI.1.SWZ w zakresie realizacji zamówienia. 9. Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania w rozumieniu art. 257 ustawy Pzp. 10. Zamawiający zgodnie z art. 455 ust 1 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych przewiduje możliwość dokonania zmiany umowy określonych szczegółowo w projekcie umowy. 11. Termin wykonania zamówienia – do 180 dni od dnia podpisania umowy. 12. Wykonawca jest związany ofertą do dnia 22.06.2026 r.
Vorherige Bekanntmachung: 126447-2026
Interne Kennung: R2.ST.372.2.2026.jś
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - teren Obwodu Drogowego w Chełmie
Beschreibung: Zadanie nr 1 obejmuje wykonanie usług utrzymania czystości w pasach drogowych dróg wojewódzkich w roku 2026 na terenie działania Obwodu Drogowego w Chełmie o długości sprzątania pasa drogowego 153,578 km. Zadanie podzielone jest na trzy etapy:etap I - to 133,468 km, etap II - 3,600 km oraz etap III - 16,510 km. Termin realizacji: - Etap I: do 30 dni od dnia przekazania odcinków pasów drogowych - przewidywany termin rozpoczęcia Etapu I: kwiecień 2026 r. - Etap II: do 15 dni od dnia przekazania odcinków pasów drogowych - przewidywany termin rozpoczęcia Etapu II: sierpień 2026 r. - Etap III: do 30 dni od dnia przekazania odcinków pasów drogowych - przewidywany termin rozpoczęcia Etapu III: wrzesień 2026 r. 1. Zakres usług obejmuje: - Oczyszczenie odcinków dróg na całej szerokości pasa drogowego obustronnie z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń w postaci piasku, błota, śmieci, kamieni, uschniętych gałęzi itp., a także oczyszczenie urządzeń odwadniających drogi tj. ścieków podchodnikowych, korytek odwadniających. - W miejscowościach gdzie znajdują się krawężniki, chodniki, wyspy rozdzielające i azyle dla pieszych jezdnia musi być oczyszczona przy krawężnikach na szerokości 75 cm od każdej z dwóch krawędzi, chodnik na całej szerokości, zatoki autobusowe przy krawężnikach. - Czyszczenie jezdni, chodników można wykonać ręcznie lub mechanicznie z zastosowaniem odpowiedniego sprzętu (zamiatarki, sprzęt ręczny do zamiatania), który zapewni warunki BHP.
Interne Kennung: R2.ST.372.2.2026.jś - Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - teren Obwodu Drogowego w Krzczonowie
Beschreibung: Zadanie nr 2 obejmuje wykonanie usług utrzymania czystości w pasach drogowych dróg wojewódzkich w roku 2026 na terenie działania Obwodu Drogowego w Krzczonowie o długości sprzątania pasa drogowego 124,682 km. Zadanie podzielone jest na dwa etapy:etap I - to 109,615 km, etap II - 15,067 km. Termin realizacji: - Etap I: do 30 dni od dnia przekazania odcinków pasów drogowych - przewidywany termin rozpoczęcia Etapu I: kwiecień 2026 r. - Etap II: do 30 dni od dnia przekazania odcinków pasów drogowych - przewidywany termin rozpoczęcia Etapu II: wrzesień 2026 r. 1. Zakres usług obejmuje: - Oczyszczenie odcinków dróg na całej szerokości pasa drogowego obustronnie z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń w postaci piasku, błota, śmieci, kamieni, uschniętych gałęzi itp., a także oczyszczenie urządzeń odwadniających drogi tj. ścieków podchodnikowych, korytek odwadniających. - W miejscowościach gdzie znajdują się krawężniki, chodniki, wyspy rozdzielające i azyle dla pieszych jezdnia musi być oczyszczona przy krawężnikach na szerokości 75 cm od każdej z dwóch krawędzi, chodnik na całej szerokości, zatoki autobusowe przy krawężnikach. - Czyszczenie jezdni, chodników można wykonać ręcznie lub mechanicznie z zastosowaniem odpowiedniego sprzętu (zamiatarki, sprzęt ręczny do zamiatania), który zapewni warunki BHP.
Interne Kennung: R2.ST.372.2.2026.jś - Zadanie nr 2