345974-2025 - Wettbewerb
Belgien – Schädlingsbekämpfung – Rattenverdelging en ongediertebestrijding 2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rattenverdelging en ongediertebestrijding 2026
Beschreibung: Aanbesteding van een raamovereenkomst voor het bestrijden van ratten en ander ongedierte binnen het grondgebied van de deelnemende vennoten van Haviland Igsv.
Interne Kennung: PPP0KU-489/5043/124005/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90922000 Schädlingsbekämpfung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rattencoördinator
Beschreibung: Dit perceel behandelt het aanstellen van een rattencoördinator voor de deelnemende gemeenten. De rattencoördinator brengt het rattenprobleem in kaart, maakt een bestrijdingsplan op en voert dit uit. Hierbij wordt steeds een afweging gemaakt van de te gebruiken techniek en wordt ingezet op educatie en preventie.
Interne Kennung: 124005/2025_1
Haupteinstufung (cpv): 90923000 Rattenbekämpfung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90922000 Schädlingsbekämpfung
Los: LOT-0002
Titel: Rattenverdelging
Beschreibung: Dit perceel behandelt het verdelgen van ratten op gifvrije wijze op locaties aangewezen door de gemeente.
Interne Kennung: 124005/2025_2
Los: LOT-0003
Titel: Leveren van rattenvallen
Beschreibung: Dit perceel omvat het leveren van rattenvallen waarmee de gemeentediensten zelf aan de slag kunnen om de ratten te verdelgen.
Interne Kennung: 124005/2025_3
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24456000 Rodentizide
Los: LOT-0004
Titel: Ongediertecoördinator
Beschreibung: Dit perceel behandelt het aanstellen van een ongediertecoördinator voor de deelnemende gemeenten. De ongediertecoördinator brengt het ongedierteprobleem in kaart, maakt een bestrijdingsplan op en voert dit uit. Hierbij wordt steeds een afweging gemaakt van de te gebruiken techniek en wordt ingezet op educatie en preventie. Het perceel kan 3 keer stilzwijgend verlengd worden.
Interne Kennung: 124005/2025_4
Haupteinstufung (cpv): 90670000 Desinfektion und Schädlingsbekämpfung des städtischen und ländlichen Raumes
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90921000 Desinfektion und Schädlingsbekämpfung, 90922000 Schädlingsbekämpfung
Los: LOT-0005
Titel: Ongediertebestrijding
Beschreibung: Dit perceel behandelt het verdelgen van ongedierte op gifvrije wijze op locaties aangewezen door de gemeente.
Interne Kennung: 124005/2025_5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90670000 Desinfektion und Schädlingsbekämpfung des städtischen und ländlichen Raumes, 90921000 Desinfektion und Schädlingsbekämpfung, 90922000 Schädlingsbekämpfung