345976-2026 - Ergebnis
Polen – Peripheriegeräte – Dostawa sprzętu komputerowego i peryferyjnego dla Politechniki Morskiej w Szczecinie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu komputerowego i peryferyjnego dla Politechniki Morskiej w Szczecinie
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż wraz z dostarczeniem sprzętu komputerowego i peryferyjnego dla Politechniki Morskiej w Szczecinie. 2) Dokładny opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1a do SWZ oraz załączniki A-B. Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. 3) Nomenklatura wg CPV: Zadanie nr 1 30232000-4 - Sprzęt peryferyjny Zadanie nr 2 30232000-4 - Sprzęt peryferyjny Zadanie nr 3 30232000-4 - Sprzęt peryferyjny 4) Podane przez Zamawiającego ewentualne nazwy (znaki towarowe), mają charakter przykładowy, a ich wskazanie ma na celu określenie oczekiwanego standardu, przy czym Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych w zakresie sporządzonego opisu przedmiotu zamówienia. 5) Przedmiot zamówienia określono poprzez wskazanie obiektywnych cech technicznych i jakościowych oraz standardów, dla których określenia dopuszcza się wskazanie przykładowych znaków towarowych. 6) W przypadku, gdy Zamawiający odnosi się w opisie przedmiotu zamówienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, dopuszcza się rozwiązania równoważne opisywanym. 7) Zamawiający wymaga, aby przedmiot umowy był fabrycznie nowy, wolny od wad technicznych i prawnych, dobrej jakości, dopuszczony do obrotu, zapakowany w oryginalne opakowanie dla danego produktu, zaopatrzone w etykiety identyfikujące dany produkt, określający jego parametry techniczne, jakościowe, funkcjonalne oraz użytkowe. Na przedmiocie umowy, jak również na opakowaniu musi znajdować się znak firmowy i określenie pochodzenia (producenta). 8) Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, tj. na każde z 3 zadań oddzielnie: Zadanie nr 1 – urządzenie wielofunkcyjne Zadanie nr 2 – urządzenie wielofunkcyjne Zadanie nr 3 – urządzenie wielofunkcyjne 9) Zamawiający dopuszcza aby dostawy lub usługi mogły pochodzić z innych państw niż państwa członkowskie Unii Europejskiej, oraz innych niż państwa będące stronami Porozumienia Światowej Organizacji Handlu w sprawie zamówień rządowych lub stronami innych umów międzynarodowych gwarantujących na zasadzie wzajemności i równości dostęp do rynku zamówień publicznych, których stroną jest Unia Europejska, zwanych dalej „państwami trzecimi niebędącymi stronami umów międzynarodowych”.
Vorherige Bekanntmachung211867-2026
Interne KennungAZ.262.5.2026.AZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232000 Peripheriegeräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1 – urządzenie wielofunkcyjne
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż wraz z dostarczeniem sprzętu komputerowego i peryferyjnego dla Politechniki Morskiej w Szczecinie. 2) Dokładny opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1a do SWZ oraz załącznik A. Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. 3) Nomenklatura wg CPV: Zadanie nr 1 30232000-4 - Sprzęt peryferyjny 4) Podane przez Zamawiającego ewentualne nazwy (znaki towarowe), mają charakter przykładowy, a ich wskazanie ma na celu określenie oczekiwanego standardu, przy czym Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych w zakresie sporządzonego opisu przedmiotu zamówienia. 5) Przedmiot zamówienia określono poprzez wskazanie obiektywnych cech technicznych i jakościowych oraz standardów, dla których określenia dopuszcza się wskazanie przykładowych znaków towarowych. 6) W przypadku, gdy Zamawiający odnosi się w opisie przedmiotu zamówienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, dopuszcza się rozwiązania równoważne opisywanym. 7) Zamawiający wymaga, aby przedmiot umowy był fabrycznie nowy, wolny od wad technicznych i prawnych, dobrej jakości, dopuszczony do obrotu, zapakowany w oryginalne opakowanie dla danego produktu, zaopatrzone w etykiety identyfikujące dany produkt, określający jego parametry techniczne, jakościowe, funkcjonalne oraz użytkowe. Na przedmiocie umowy, jak również na opakowaniu musi znajdować się znak firmowy i określenie pochodzenia (producenta). 8) Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, tj. na każde z 3 zadań oddzielnie: Zadanie nr 1 – urządzenie wielofunkcyjne 9) Zamawiający dopuszcza aby dostawy lub usługi mogły pochodzić z innych państw niż państwa członkowskie Unii Europejskiej, oraz innych niż państwa będące stronami Porozumienia Światowej Organizacji Handlu w sprawie zamówień rządowych lub stronami innych umów międzynarodowych gwarantujących na zasadzie wzajemności i równości dostęp do rynku zamówień publicznych, których stroną jest Unia Europejska, zwanych dalej „państwami trzecimi niebędącymi stronami umów międzynarodowych”.
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2 – urządzenie wielofunkcyjne
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż wraz z dostarczeniem sprzętu komputerowego i peryferyjnego dla Politechniki Morskiej w Szczecinie. 2) Dokładny opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1a do SWZ oraz załącznik A. Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. 3) Nomenklatura wg CPV: Zadanie nr 2 30232000-4 - Sprzęt peryferyjny 4) Podane przez Zamawiającego ewentualne nazwy (znaki towarowe), mają charakter przykładowy, a ich wskazanie ma na celu określenie oczekiwanego standardu, przy czym Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych w zakresie sporządzonego opisu przedmiotu zamówienia. 5) Przedmiot zamówienia określono poprzez wskazanie obiektywnych cech technicznych i jakościowych oraz standardów, dla których określenia dopuszcza się wskazanie przykładowych znaków towarowych. 6) W przypadku, gdy Zamawiający odnosi się w opisie przedmiotu zamówienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, dopuszcza się rozwiązania równoważne opisywanym. 7) Zamawiający wymaga, aby przedmiot umowy był fabrycznie nowy, wolny od wad technicznych i prawnych, dobrej jakości, dopuszczony do obrotu, zapakowany w oryginalne opakowanie dla danego produktu, zaopatrzone w etykiety identyfikujące dany produkt, określający jego parametry techniczne, jakościowe, funkcjonalne oraz użytkowe. Na przedmiocie umowy, jak również na opakowaniu musi znajdować się znak firmowy i określenie pochodzenia (producenta). 8) Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, tj. na każde z 3 zadań oddzielnie: Zadanie nr 2 – urządzenie wielofunkcyjne 9) Zamawiający dopuszcza aby dostawy lub usługi mogły pochodzić z innych państw niż państwa członkowskie Unii Europejskiej, oraz innych niż państwa będące stronami Porozumienia Światowej Organizacji Handlu w sprawie zamówień rządowych lub stronami innych umów międzynarodowych gwarantujących na zasadzie wzajemności i równości dostęp do rynku zamówień publicznych, których stroną jest Unia Europejska, zwanych dalej „państwami trzecimi niebędącymi stronami umów międzynarodowych”.
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3 – urządzenie wielofunkcyjne
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż wraz z dostarczeniem sprzętu komputerowego i peryferyjnego dla Politechniki Morskiej w Szczecinie. 2) Dokładny opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1a do SWZ oraz załącznik B. Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. 3) Nomenklatura wg CPV: Zadanie nr 3 30232000-4 - Sprzęt peryferyjny 4) Podane przez Zamawiającego ewentualne nazwy (znaki towarowe), mają charakter przykładowy, a ich wskazanie ma na celu określenie oczekiwanego standardu, przy czym Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych w zakresie sporządzonego opisu przedmiotu zamówienia. 5) Przedmiot zamówienia określono poprzez wskazanie obiektywnych cech technicznych i jakościowych oraz standardów, dla których określenia dopuszcza się wskazanie przykładowych znaków towarowych. 6) W przypadku, gdy Zamawiający odnosi się w opisie przedmiotu zamówienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, dopuszcza się rozwiązania równoważne opisywanym. 7) Zamawiający wymaga, aby przedmiot umowy był fabrycznie nowy, wolny od wad technicznych i prawnych, dobrej jakości, dopuszczony do obrotu, zapakowany w oryginalne opakowanie dla danego produktu, zaopatrzone w etykiety identyfikujące dany produkt, określający jego parametry techniczne, jakościowe, funkcjonalne oraz użytkowe. Na przedmiocie umowy, jak również na opakowaniu musi znajdować się znak firmowy i określenie pochodzenia (producenta). 8) Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, tj. na każde z 3 zadań oddzielnie: Zadanie nr 3 – urządzenie wielofunkcyjne 9) Zamawiający dopuszcza aby dostawy lub usługi mogły pochodzić z innych państw niż państwa członkowskie Unii Europejskiej, oraz innych niż państwa będące stronami Porozumienia Światowej Organizacji Handlu w sprawie zamówień rządowych lub stronami innych umów międzynarodowych gwarantujących na zasadzie wzajemności i równości dostęp do rynku zamówień publicznych, których stroną jest Unia Europejska, zwanych dalej „państwami trzecimi niebędącymi stronami umów międzynarodowych”.