See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: dostawy drobnego sprzętu jednorazowego użytku, rękawic medycznych, materiałów do sterylizacji, drobnego sprzętu laboratoryjnego j.u. do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Siedlcach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy drobnego sprzętu jednorazowego użytku, rękawic medycznych, materiałów do sterylizacji, drobnego sprzętu laboratoryjnego j.u., zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ, do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Siedlcach przez okres 12 miesięcy
Vorherige Bekanntmachung: 785723-2025
Interne Kennung: drobny sprzęt j.u./539/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - rękawice chirurgiczne z lateksu, rękawice do procedur wysokiego ryzyka, rękawice lateksowe i winylowe
Beschreibung: Zadanie nr 1 - rękawice chirurgiczne z lateksu, rękawice do procedur wysokiego ryzyka, rękawice lateksowe i winylowe, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Haupteinstufung (cpv): 33141420 Operationshandschuhe
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - rękawice nitrylowe diagnostyczne
Beschreibung: Zadanie nr 2 - rękawice nitrylowe diagnostyczne, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - rękawice chirurgiczne sterylne z neoprenu i lateksowe
Beschreibung: Zadanie nr 3 - rękawice chirurgiczne sterylne z neoprenu i lateksowe, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 - maski chirurgiczne, czepki, fartuchy, spodenki do kolonoskopii
Beschreibung: Zadanie nr 4 - maski chirurgiczne, czepki, fartuchy, spodenki do kolonoskopii, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 - pokrowiec fizelinowy na rejestrator holterowski
Beschreibung: Zadanie nr 5 - pokrowiec fizelinowy na rejestrator holterowski, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 - komplety chirurgiczne, fartuch chirurgiczny j.u.
Beschreibung: Zadanie nr 6 - komplety chirurgiczne, fartuch chirurgiczny j.u., zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 - prześcieradła i podkłady
Beschreibung: Zadanie nr 7 - prześcieradła i podkłady, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9 - igły j.u., strzykawki j.u.
Beschreibung: Zadanie nr 9 - igły j.u., strzykawki j.u., zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Haupteinstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141310 Spritzen
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12 - zestaw do znieczuleń zewnątrzoponowych, igła do blokad
Beschreibung: Zadanie nr 12 - zestaw do znieczuleń zewnątrzoponowych, igła do blokad, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 12
Haupteinstufung (cpv): 33141321 Anästhesienadeln
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13 - zestaw do wysokociśnieniowego drenażu ran
Beschreibung: Zadanie nr 13 - zestaw do wysokociśnieniowego drenażu ran, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanienr 14 - przyrządy do przetaczania
Beschreibung: Zadanienr 14 - przyrządy do przetaczania, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 15 - kraniki trójdrożne, rampy, kaniule, koreczki
Beschreibung: Zadanie nr 15 - kraniki trójdrożne, rampy, kaniule, koreczki, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 16 - przyrząd do wielokrotnego aspirowania leków, aparat do przetaczania płynów, aparat do pomp
Beschreibung: Zadanie nr 16 - przyrząd do wielokrotnego aspirowania leków, aparat do przetaczania płynów, aparat do pomp, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 16
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie nr 20 - marker chirurgiczny, dreny, osłona na przewody laparoskopowe
Beschreibung: Zadanie nr 20 - marker chirurgiczny, dreny, osłona na przewody laparoskopowe, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 20
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie nr 23 - rurki intubacyjne, rurki tracheostomijne, prowadnice do intubacji
Beschreibung: Zadanie nr 23 - rurki intubacyjne, rurki tracheostomijne, prowadnice do intubacji, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie nr 24 - cewniki, worki do zbiórki moczu
Beschreibung: Zadanie nr 24 - cewniki, worki do zbiórki moczu, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 24
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141200 Katheter
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie nr 25 - zestawy do żywienia, zgłębniki
Beschreibung: Zadanie nr 25 - zestawy do żywienia, zgłębniki, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 25
Los: LOT-0030
Titel: Zadanie nr 30 - dreny w torze napływu, filtry do laparoskopu, elektrody
Beschreibung: Zadanie nr 30 - dreny w torze napływu, filtry do laparoskopu, elektrody, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 30
Los: LOT-0034
Titel: Zadanie nr 34 - elektrody
Beschreibung: Zadanie nr 34 - elektrody, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 34
Los: LOT-0038
Titel: Zadanie nr 38 - paski do badania poziomu glikemii z kompatybilnymi glukometrami
Beschreibung: Zadanie nr 38 - paski do badania poziomu glikemii z kompatybilnymi glukometrami, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 38
Los: LOT-0044
Titel: Zadanie nr 44 - drobny sprzęt medyczny
Beschreibung: Zadanie nr 44 - drobny sprzęt medyczny, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 44
Los: LOT-0045
Titel: Zadanie nr 45 - myjka i czepek
Beschreibung: Zadanie nr 45 - myjka i czepek, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 45
Los: LOT-0046
Titel: Zadanie nr 46 - żele, papiery do aparatów
Beschreibung: Zadanie nr 46 - żele, papiery do aparatów, zgodnie z formularzem cenowym stanowiącym załącznik do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 46