346048-2025 - Wettbewerb
Polen – Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport) – Dowóz uczniów do szkół w roku szkolnym 2025/2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDowóz uczniów do szkół w roku szkolnym 2025/2026
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na dowozie i odwozie uczniów do szkół na terenie Gminy Czernica oraz uczniów niepełnosprawnych do szkół na terenie Wrocławia, powiatu oławskiego oraz powiatu wrocławskiego w roku szkolnym 2024/2025, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa.
Interne KennungZW.271.2.15.2025.KP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensUzasadnienie procedury przyspieszonej: art. 138 ust. 4 Pzp - Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 Pzp.
Zentrale Elemente des VerfahrensPostępowanie prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego z zastosowaniem procedury, o której mowa w art. 139 ustawy z 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
LosLOT-0001
TitelDowóz i odwóz uczniów w roku szkolnym 2025/2026 z miejsca zamieszkania uczniów (tj. z miejscowości Dobrzykowice, Gajków, Krzyków, Nadolice Małe, Nadolice Wielkie, Jeszkowice, Wojnowice) do szkół w Czernicy, Kamieńcu Wr. i Dobrzykowicach
Beschreibung1. Dowóz i odwóz uczniów w roku szkolnym 2025/2026 z miejsca zamieszkania uczniów (tj. z miejscowości Dobrzykowice, Gajków, Krzyków, Nadolice Małe, Nadolice Wielkie, Jeszkowice, Wojnowice) do szkół w Czernicy, Kamieńcu Wr. i Dobrzykowicach 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wszystkie części oraz opis wymagań stawianych przez zamawiającego w zakresie realizacji poszczególnych zakresów świadczeń, określają: - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1 do SWZ, - projekt umowy – załącznik nr 6.1, do SWZ. Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 5 ustawy Pzp.
Interne KennungZW.271.2.15.2025.KP-1
LosLOT-0002
TitelDowóz i odwóz uczniów niepełnosprawnych w roku szkolnym 2025/2026 na terenie Gminy Czernica do szkół i przedszkoli we Wrocławiu, wraz z zapewnieniem opieki w czasie przejazdu
Beschreibung1. Dowóz i odwóz uczniów niepełnosprawnych w roku szkolnym 2025/2026 na terenie Gminy Czernica do szkół i przedszkoli we Wrocławiu, wraz z zapewnieniem opieki w czasie przejazdu 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wszystkie części oraz opis wymagań stawianych przez zamawiającego w zakresie realizacji poszczególnych zakresów świadczeń, określają: - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1 do SWZ, - projekt umowy – załącznik nr 6.2, do SWZ. Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 5 ustawy Pzp.
Interne KennungZW.271.2.15.2025.KP-2
LosLOT-0003
TitelDowóz i odwóz uczniów niepełnosprawnych w roku szkolnym 2025/2026 z miejsca zamieszkania na terenie Gminy Czernica do szkół i przedszkoli w Powiecie Oławskim (m.in. w Oławie, Goszczynie, Miłoszycach, Drzemlikowicach) wraz z zapewnieniem opieki w czasie przejazdu
Beschreibung1. Dowóz i odwóz uczniów niepełnosprawnych w roku szkolnym 2025/2026 z miejsca zamieszkania na terenie Gminy Czernica do szkół i przedszkoli w Powiecie Oławskim (m.in. w Oławie, Goszczynie, Miłoszycach, Drzemlikowicach) wraz z zapewnieniem opieki w czasie przejazdu 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wszystkie części oraz opis wymagań stawianych przez zamawiającego w zakresie realizacji poszczególnych zakresów świadczeń, określają: - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1 do SWZ, - projekt umowy – załącznik nr 6.3, do SWZ. Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 5 ustawy Pzp.
Interne KennungZW.271.2.15.2025.KP-3
LosLOT-0004
TitelDowóz i odwóz uczniów niepełnosprawnych w roku szkolnym 2025/2026 z miejsca zamieszkania na terenie Gminy Czernica do szkół na terenie Powiatu Wrocławskiego m.in. w Kątach Wrocławskich (Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy przy ul. Św. Drzymały 13) wraz z zapewnieniem opieki w czasie przejazdu.
Beschreibung1. Dowóz i odwóz uczniów niepełnosprawnych w roku szkolnym 2025/2026 z miejsca zamieszkania na terenie Gminy Czernica do szkół na terenie Powiatu Wrocławskiego m.in. w Kątach Wrocławskich (Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy przy ul. Św. Drzymały 13) wraz z zapewnieniem opieki w czasie przejazdu. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wszystkie części oraz opis wymagań stawianych przez zamawiającego w zakresie realizacji poszczególnych zakresów świadczeń, określają: - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1 do SWZ, - projekt umowy – załącznik nr 6.4, do SWZ. Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 5 ustawy Pzp.
Interne KennungZW.271.2.15.2025.KP-4