346097-2026 - Ergebnis
Polen – Fisch – Dostawa materiału zarybieniowego, do miejsc wypuszczenia w ramach realizacji zadania „Zarybianie polskich obszarów morskich w 2026 r.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa materiału zarybieniowego, do miejsc wypuszczenia w ramach realizacji zadania „Zarybianie polskich obszarów morskich w 2026 r.
BeschreibungDostawa materiału zarybieniowego, do miejsc wypuszczenia w ramach realizacji zadania „Zarybianie polskich obszarów morskich w 2026 r. Zarybienia wylęgiem troci wędrownej rzek pomorskich Zarybienia wylęgiem troci wędrownej Odry oraz jej dorzecza
Interne KennungDPiZP.260.14.2026
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03311000 Fisch
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungDostawa materiału zarybieniowego, do miejsc wypuszczenia w ramach realizacji zadania „Zarybianie polskich obszarów morskich w 2026 r. Dostawa materiału zarybieniowego, do miejsc wypuszczenia w ramach realizacji zadania „Zarybianie polskich obszarów morskich w 2026 r. Zarybienia wylęgiem troci wędrownej rzek pomorskich Zarybienia wylęgiem troci wędrownej Odry oraz jej dorzecza
Interne KennungDPiZP 260.14.2026